Audi A7 Sportback

Audi A7 Sportback

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nema sta ko braniti audi, audi je prica za sebe...i dokazuje se uvjek iznova...
treba biti dobro nenormalan ili bezobraan pa reci da audi ne valja ali objektivno je vrhunski auto i proizvodjac...bez obzira bio fan ili ne treba to posteno priznati;)
 
Član
audi-a7-front.jpg


više mi se svidjao kad je bila provala da će ovako izgledati... ova mi je slika baš cool..
 
Član
salle to je za narednu seriju:D
ocigledno konkurencija pasatu cc i cls-u...s razlikom u exkluzivnosti, bar u odnosu na pasat od kojeg ce definitivno biti rijedja pojava..
 
Član
AnDel je napisao(la):
nema sta ko braniti audi, audi je prica za sebe...i dokazuje se uvjek iznova...
treba biti dobro nenormalan ili bezobraan pa reci da audi ne valja ali objektivno je vrhunski auto i proizvodjac...bez obzira bio fan ili ne treba to posteno priznati;)

Upravo tako, samo se dečki teško mire sa tim.... ;)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
nema sta ko braniti audi, audi je prica za sebe...i dokazuje se uvjek iznova...
treba biti dobro nenormalan ili bezobraan pa reci da audi ne valja ali objektivno je vrhunski auto i proizvodjac...bez obzira bio fan ili ne treba to posteno priznati;)

Upravo tako, samo se dečki teško mire sa tim.... ;)

alloo ljjudi nitko ne spori da je audi pojam kvalitete i vrhunsko auto samo ne razumijem razliku izmedju a5 i a7 pa eto ja bi vas molio da mi strucno objasnite...
 
Član
nema potrebe za strucnim objasnjenjem...razlika je ocigledna izmedju a5 sportback i a7....
ako se vodimo tom logikom sta ce im a5 sb ako imaju a4?
sta ce ima a8 ako imaju a6...i tak tome slicno..
a svako auto ima kupca ukusi se razlikuju u nijansama tako da treba za svakog po nesto...
a u tako ozbiljnoj kompanije se definitivno istrazuje trziste i ne izbacuje se kojesta napamet...
ali to je vec ekonomija/menadzment i ostalo...

@cuj zele:lol: dijeli ljude po auto koje voze...jest doduse da je audi s ovim nasim politicarima dosta ukaljao ugled:D
 
ArminM je napisao(la):
c0d14c je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
je li moguce da se ovaj audi vec nalazi na trzistu,neki dan sam iz daljine vidio auto,koje do sada nisam vidjao na nasim cestama,licilo je bas na ovog audija,pa me zanima,da li je moguce da ga vec ima u prodaji:icon_rolleyes:

fkt sto se toga tice i ja bi se zakleo da sam ga vec vidio i to na de tablama u sarajevu:icon_confused:

to ti ja pricam,njemacke table,sarajevo,ja bio na poslu,ulazio sam u drugu ulicu,nisam mogao da se vratim,a slikao bih ga sto posto

Nema šanse da ste vidjeli A7 jer još nije krenuo u prodaju ni u Njemačkoj, to je sigurno bio A5 sportback
 
Član
Neko rece da je svaki audi isti s preda... Pogledajte malo bolje, Jedino sto je isto je single frame grill. Farovi, spoiler, hauba nije isto. Daleko od istog.

Jedino koji bi bili slicni su A8 (stari) i A6 C6. Ali to samo prednji dio, ostalo se razlikuje dosta dobro.

d0201020628PM0071.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top