Audi A7 Sportback

Audi A7 Sportback

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nesto izmedju a5 sportback i a8 ...vidite da ciljaju na novi segment tako da cemo vidjeti sta su smislili...
svakako izgleda vrhunski kako smo od audija i naucili;)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Ne razumijete vi mnogo toga pa ste živi, ;)

eto mene cisto iformativno zanima sta si ti razumio sto se ove 7 tice... reci mi ko je ciljani kupac i po cemu se razlikuje od onoga sto kupuje peticu
 
Član
audi_s2 je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Ne razumijete vi mnogo toga pa ste živi, ;)

eto mene cisto iformativno zanima sta si ti razumio sto se ove 7 tice... reci mi ko je ciljani kupac i po cemu se razlikuje od onoga sto kupuje peticu

Kako znati sta ljudi razmisljaju kad kupuju auto i ko ce kupiti taj auto ? Na trzistu ima masa auta koja su bezveze i koja ja licno nebi nikad kupio ali drugoj raji se svidja i kupuju to tako i za A7 kome se svidja on ce ga uzeti a kome ne uzima nesto drugo... :icon_biggrin:
 
BMW-GTI je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
bio bi puno ljepsi da ima 4 vrata ;)

Mene zivo zanima na sta si ti mislio ??? Ja koliko vidim ima 4 vrata...mozda si mislio na dvoje il...

nije isto imati auto sa 4 i 5 vrata , ako se gepek otvara skupa sa staklom zadnjim onda ima 5 vrata. I zbog toga je ovako ruzan kad ga gledas " ta tlane" :D

pogledaj kako je drugacije kod CLS-a

http://www.swotti.com/tmp/swotti/cacheBWVYY2VKZXMGY2XZQXV0B21VDGLVBI1DYXJZ/imgmercedes%20CLS1.jpg
 
Član
je li moguce da se ovaj audi vec nalazi na trzistu,neki dan sam iz daljine vidio auto,koje do sada nisam vidjao na nasim cestama,licilo je bas na ovog audija,pa me zanima,da li je moguce da ga vec ima u prodaji:icon_rolleyes:
 
Član
ArminM je napisao(la):
je li moguce da se ovaj audi vec nalazi na trzistu,neki dan sam iz daljine vidio auto,koje do sada nisam vidjao na nasim cestama,licilo je bas na ovog audija,pa me zanima,da li je moguce da ga vec ima u prodaji:icon_rolleyes:

:lol::lol:

Eto koliko se razlikuje od A5
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
je li moguce da se ovaj audi vec nalazi na trzistu,neki dan sam iz daljine vidio auto,koje do sada nisam vidjao na nasim cestama,licilo je bas na ovog audija,pa me zanima,da li je moguce da ga vec ima u prodaji:icon_rolleyes:

:lol::lol:

Eto koliko se razlikuje od A5

Zela druze razlikujem A5 sigurno,rodjak mi ga ima. Taj auto dobro poznajem. Ovo sto sam ja vidio nije bio A5,u to sam sto posto siguran;)
 
ArminM je napisao(la):
je li moguce da se ovaj audi vec nalazi na trzistu,neki dan sam iz daljine vidio auto,koje do sada nisam vidjao na nasim cestama,licilo je bas na ovog audija,pa me zanima,da li je moguce da ga vec ima u prodaji:icon_rolleyes:

novi a8 ima isti prednji kraj ;)

edit: samo malo drukciji :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top