Audi A6 S-Line

Audi A6 S-Line

Mogu ti reci da na ovoj drugoj slici na krovu i haubi ovaj odsjaj sijalice mnogo dobro izgleda ...kao ofarbana linija ili odradjeno folijom bi bilo dobro...il se meni cini ???
 
Član
Hvala i ne cini ti se dobro si odgonetnuo ;) slikao sam ovo na brzinu u garazi a odsjaj je malo zesce ispao hehe. Vikend cu slikati preko dana na polju mozda bolje slicice ispadnu.
 
Član
U jbt koliki je. Izgleda ogromno na ovim slikama,prava limuzina nema sta. Sretno dalje i da te dobro sluzi
 
Član
Mozda je dobro ispoliran, ali ono sto vidim na slikama ne upucuje na profesionalno poliranje. Ovaj sto ti je polirao je mozda naplatio kao profi, ali to nije vjeruj
 
Član
Po meni je stvarno super odradio . Manje parnice imao sam 2-3 na vratima i gepeku , prvo je oslajfao sa 2000 vodenim papirom posle toga komplet auto polirao pa onda opet zavrno cijelo auto voskom presao. Mozda tako neizgleda na slikama ali stvarno je lak sad 1A. Auto sam juce oko podne ostavio a danas oko 3 je bio gotov. 150 Eura me ovo kostalo. Za nase uslove ovde super cijena. Na Audi servisu mi htjeli za isti posao 300.
 
Top