Audi A6 S-Line

Audi A6 S-Line

Član
Quattro mi bas i netreba toliko tako da bas nesto nisam ni trazio da bude Quattro. Meni je bitno bilo da nema puno kilometara i da ima dobru Opremu. Evo danas sam ga prijavio pa malo par bolji slicica. Rs Spigle gledam pomalo ali orginalne od aluminiuma i polovne kostaju 200-300 Eura , IMG_3808[1].JPG IMG_3814[1].JPG IMG_3822[1].JPG IMG_3818[1].JPG IMG_3812[1].JPG IMG_3805[1].JPG IMG_3809[1].JPG IMG_3802[1].JPG IMG_3803[1].JPG
 
Član
Dobar bas. Svidjaju mi se ove felge, ja gledao u italiji slicne, ali ih nisam uzeo, ponovo legle lepeze 19, nekako mi na karavanu najbolje leze, mada morat cu nesto modernije tipa ovih tvojih. Ocuvan ti je audi, vidi se da je neko vodio racuna o njemu
 
Član
Hvala od opreme ima ja mislim osim Sibera, Quattro i Automatik Mjenjac sve Navigaciju Bose S Line unutra i spolja Kozu ... itd. Felge su skoro nove ovaj sto je imao prije mene uzeo krajem Maja ove godine kompletno nove . Iako su 19 ke neizgledaju bas tako :)
 
Član
Uhh skupi ti retrovizori bolje onda odraditi hidrografiku jeftinije ce te izaci a dobro izgleda..:)
 
Član
Hvala momci na komentarima. Upravu ste ocuvan je samo tako nebi mu dao niko 5 godina. Moram jos zatamniti zadnja stakla i mozda nabacim jos Alupedale od RS 6 danas sam vidio uzivo te pedale pa su mi se pravo svidjele.
 
Član
Steta samo sto ne mozes osjetit car S moda. Auto ti je extra, nemoj ko da te nagovori da mijenjas felge
Kad zatamnis stakla, a znam da hoces bit ce vrh vrhova
Kako ti se ponasa motor s manuelnim mjenjacem, ja nisam nikad jos probao manuelca bez quattro pogona
 
Član
Hvala ;) Stakla moram do proljeca zatamniti. Saltas nije los naravno automatik da bi bio jos bolje ali vako sad ispalo hehe. Znaci da nestavljam Rotor felge ?
 
Član
u odnosu na pasata b7 kako ti se čini, koje su ti stvari u plusu, ja ganjam ovaj prezadnji model c7 al uvijek mi nešto fali, ovo auto bez top sjediša, leda quatra, automatika, navi nije to to...a sve u jednom po oks cijenti teško...

meni su rotor 19 oem najs i čim kupim idu te fele

sretno sa sređivanjem
 
Član
u odnosu na pasata b7 kako ti se čini, koje su ti stvari u plusu, ja ganjam ovaj prezadnji model c7 al uvijek mi nešto fali, ovo auto bez top sjediša, leda quatra, automatika, navi nije to to...a sve u jednom po oks cijenti teško...

meni su rotor 19 oem najs i čim kupim idu te fele

sretno sa sređivanjem
Passat B7 meni isto nije bio los. Jedino sto mi je falilo u pasatu jeste bila koza i navigacija. Koza jos vise nekako najvise zbog ciscenja posto imam malu djecu. Audija bez koze nebi pravo da kazem ni gledao. U ovoj klasi je to mog misljenja pod moranjem. Sto se tice motora sad vjerujem ljudima kad su mi govorili bez sestaka nema nist :)
 
Top