Audi A6 S-Line

Audi A6 S-Line

Član
Pozdrav Raja. Opet mala novost kod mene. Passat juce prodan. Danas dovezao A6 S line . Audi je ipak Audi. Auto je inace u extra stanju ima 85.000 predenih km i 2009 u Aprilu prvi put registrovan. Evo za pocetak par slicica. Nadam se da ce se nekome sviditi ko i meni :)
IMG_3779[1].JPG IMG_3784[1].JPG IMG_3789[1].JPG IMG_3781[1].JPG IMG_3791[1].JPG
 
Član
Hvala bas tako spusten i jest 19 ke su na njemu jedino sto mi treba su zimske gume . Mozda na proljece lakiram prednju masku u crno.
 
Član
Ovu liniju su bas top uradili, meni licno bolja nego slijedeca sa onim diodama u farovima i stopkama nekako mi nije to to, ova serija je bas mocna

Ja masku ne bi dirao, slaze se sa felgama, cucnuli bi mu retrovizori od s-line
 
Član
Hvala. To sa retrovizorima ti je dobra ideja ako negdje naletim mozda i uzmem. Ali onda nesmijem gril dirati
 
Član
Slika ce biti kad ga pijavim jos stoji u garazi. Nadam se da cu do srijede dobiti sve papire da ga mogu onda prijaviti. Trazio sam sad manuelni mjenjac zato sto mi je multitronic malo rizican mijenjac, Cuo sam puno negativnih stvari o multitronic. Tiptronic je bolji ali on dolazi samo u Quattro modelima
 
Član
audi%20a6%204f%20rs%20grill.jpg

Naa crnom to super izgleda da maska bude crna samo ovo je S ili RS dok je kod tebe malo svijetliji pa ne znam kako ce igledati,mozda je bolje da ostane jos samo retrovizore sivo..unutrasnjost je prica za sebe..:)
 
Član
Nisam znao da nije kvatro sto je malo steta ali opet je auto stvarno lijep.Cekam dalje fotografije :D
 
Top