Audi A6 2.0TDI

Audi A6 2.0TDI

Član
Prije
ecda17dedcf73504a8f7cc7590f9a8e5.jpg

Poslije
b7893dc4fa6a7d024be729d947e57bca.jpg



Skickat från min iPhone med Tapatalk
 
Član
Jos jedan u masi s rotorkama :(

Nema boljih felgi izgleda nigdje

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Član
Samo sto su maleeeee. Pokusat cu da ih zamijenim za 20"... Ali neka ih sad za sad.
One druge 18ke idu za zimu


Skickat från min iPhone med Tapatalk
 
Član
bolje biti komercijala sa rotorkama joj ako su od s5 , nego ne pogoditi sa nekim beze felama jot i et i još spuštanje, a o konkavnosti da ne pričam a to je ono što daje dobroj felgi drk drk na a5,a6,a7 i sl

nadam se da nisam bio grub ipak je ovo tuning site....sto bi reko jedan moj komsija 'razumiiiiii meeee'
 
Član
bolje biti komercijala sa rotorkama joj ako su od s5 , nego ne pogoditi sa nekim beze felama jot i et i još spuštanje, a o konkavnosti da ne pričam a to je ono što daje dobroj felgi drk drk na a5,a6,a7 i sl

nadam se da nisam bio grub ipak je ovo tuning site....sto bi reko jedan moj komsija 'razumiiiiii meeee'

Drug, ja tebe nista nisam skonto :)

Uglavnom mislio sam ovakve iste samo 20", a dok ne nadjem ove ce biti na autu


Skickat från min iPhone med Tapatalk
 
Član
Moze li mala ponoc, ako neko zna?

Kako da mi ostane izvucen Disp kad ugasim auto, tj da se ne uvlaci na gasenju auta i izvlaci na paljenju ?
Moze li se kako nastimati da mi odma pali mediu sa bluetootha kad otkrije uredjaj ?

Mogu uci u green menu ali ne znam gdje da nadjem.
 
Član
- kad se gasi sve ide off tu nema pomoći, bar ja mislim nako logicno :)
- ako si ručno ugasio monitor prije gašanja auta tj u vožji...nakon sledećeg paljenja monitor je dole bar kod mene, sad rikverc aktivira monitor i sl
- mobitel sam povezao 1x sa autom i ne kontam šta te interesuje
 
Član
Neki dan vidio isti audi na parkingu, monitor stoji izvucen, znaci moze.

Hocu, kad mi pjeva recimo radio, i kad ja upalim bluetooth na tel da mi prebaci na spotify ili na mediu sa telefona. Zna da moze jer kod druga na passatu B7, radi.
 
Član
BT na autu ti radi konstantno
- ja prije paljenja auta na mobu upalim BT sjedam(bitno je samo prije starata auta imati na mobu upaljen BT, a nekad prije sam povezao mobitel i auto i prebacio tj uradio sync imenika) u auto i palim auto on automaski poveže moj mob i ako me slučajno neko pozove prikaže na displ, a svira ono zadnje šta sam ostavio da li je to radio, ili nešto sa media tj. sd kartice ili BT mobitela, znači može to što ti hoćeš.

To na parkingu dok odmaraš ili šta već bez problema možeš sve ovo gore...


btw nisam sad baš siguran ali mislim kad si poveznam BT auto i mob da na displeyu ima neki znak ko slusalica i sl
 
Član
Ima mali tel u dornjem dijelu ekrana. Poveze on sve to stoji nego ako mi je nekada ostao upaljen radio i kad opet upalim auto pocne radio da svira. I kasnije kad upalim bt nastavi svirati radio iako synca tel i imenik i radi kad neko nazove. Ali da bi slusalo pjesme sa tel/spotify-ja moras par puta pritisnuti media dugme.
Ide aux-disc-bt (sd karticu i ne koristim)



Skickat från min iPhone med Tapatalk
 
Član
rotor su top felge ali na ovaj auto bi moraju biti 20" da bi to bilo kako treba, ovako nisi skoro nista dobio na izgledu u odnosu na te stare
 
Član
Znam
Vidjet cemo na proljece sta raditi :)
Da li mozda uzeti 17ke, jer jucer sam stavio zimske 16”, drasticna razlika u udobnosti.


Skickat från min iPhone med Tapatalk
 
Top