Audi A6 2.0TDI

Audi A6 2.0TDI

Član
833bc832475d55ee6afba8eadbdb4ff0.jpg

91412e055a3c2b4293a72649ca2280f0.jpg

84bafb628f444889a4d14328b901d43d.jpg

152e6e741445fd7caf2ffe22b22d6bc7.jpg

d20e4d24084abfdaa7818165608969f1.jpg

224b1bb79b7f44775d87bf2eecd0303f.jpg

0ce12db94ba21646cec0978f22d9a882.jpg

ffabaa7be96a65b57180ea54ae2c346b.jpg


Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Član
imamo sličnu opremu, kod mene je automatik ja se navikao u pm....uglavnom auto je skroz ok, ja lajkam te karavane ovdje u bih su kao nacionalna manjina slabo se traže i idu...motor skroz solidan, probao sam fl a6 tj novi i manje više isto vozilo...

mislim da ćeš biti zadovoljan, prostora za ulaganje ima samo je pitanje da li želiš to da radiš, po pitanju navigacij full leda farova itd itd...
 
Član
Ma ne znam vala tek sam ga uzeo pa vidjet cemo sta i kako...
Svidjaju mi se oni americki farovi
maxresdefault.jpg

...uzet cu neke fine felge pa vidjet cemo dokle cemo ici sa ulaganjima...
Auto ce biti kod mene minimalno 4-5 godina...

Pitanje jedno... cuje li se kod tebe turbina ? Na skodi je bio 1.6 motor i nije se cula...na aVdiju se cuje da "zvizdi" kad se doda jaci gas...da li je to normalno ili mora na servis ?
 
Član
nebi trebalo da se čuje tj ne čuje se nikakvo zviždanje ili neki huk i sl stvarno je nečujena i komforan..

ja svog tušim po gradu pa svako malo radi regenraciju na 1 rezervar 2 regeneracije a sad sam skontao kad radi...pa ga prebacim u manual dignem obrtaje na na 3 hiljade i vozim tako 2km i odradim tu madafaking regeneraciju dpf za koju nemaš nikakve lampice samo vidiš kad se auto ugasi da radi ventilator ako nije završio ili je tek završio btw vidjećeš....
 
Član
cuje se zvizdanje (snimit cu)...
Ako ne bude kako treba idem u audi nek' naprave, svakako imam 6 mj. garancije od firme sto sam kupio pa nek plate.
 
Član
Fin auto pravo a ja sam slab na karavane :)
Meni je zanimljivo kako ti evropski modeli imaju prednje maglenke.
Nego ja ne znam kako te opreme idu imaš li ti podesivu suspenziju i modove vožnje??
 
Član
Imaju modovi voznje
efficiency
comfort
auto
dynamic
user (ili tako nekako)
mada ja ne vidim nikakvu razliku u voznji :) al haj dok ga malo upoznam...
 
Član
Kupis relativno novo auto i ne znas ni sta od opreme imas. E jbmu :D super izgleda stoji mu bijela :D nek je sa srecom
 
Član
za modove voznje vidjeces vremenom effic - auto ne prelazi velike obrtaje svi potrosaci su na minimum volan trazi vise posla itd
comfort - auto udobnije volan najmeksi. motor solidno tih i jak klima brzo ugrije ohladi sve bas potaman
dynamic volan tvtd auto se utegne prebaci kod mene u s mod salta na visim obrtajima nako sportski
individual- od svega uzmes i i u mmi slozis kako ti godi i vecinu vremena vozis u individual.
 
Član
Prebacim na comfort i ozezi :)
Idem danas u audi da vidim sta kazu za turbo

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Član
A ima neki ružan zvuk, kao da je pumpa goriva ili nešto. Možda je i normalno, ko zna, najbolje u servis neka vide :)

Sa srećom sa autom
 
Član
Hvala druze.
Bio u servisu gdje sam kupio auto i kazu sve ok vozi, ako se zvuk pogorsa napraviti cemo. Uglavnom sve sto ode od mehanike u sledeci 6 mj nije moja briga.


Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Član
Mene zanimalo imaju li sve sestice podesivo vješanje (suspenziju) jer mi to nismo dobili :/
I ima li tih fotki :)
 
Član
Ma ne znam vala tek sam ga uzeo pa vidjet cemo sta i kako...
Svidjaju mi se oni americki farovi
maxresdefault.jpg

/QUOTE]

Nisu "američki" farovi, već audi headlights MATRIX tehnologija koja se dobiva uz doplatu od cca. 1500 €...
Amerikanci standardno sa bogatijom opremom, pa su im ovo i najčešće varijante ;)
 
Top