Audi A6 2.0TDI

Audi A6 2.0TDI

Član
Jesi probao rastaviti i detaljno ocistiti, jer ne vjerujem da ce samo nove tipke rijesiti problem, one su samo plastika, dodirna elektronika je bas u panelu
 
Član
Skidano i ocisceno, sok nije dosao do ploce koja upravlja nego se zaustavio na tipkama i "opruzi" koja se deformisala, uglavnom tipke na ploci radi...ne vraca ona plastika sto pritisce konektore na ploci.
 
Član
Skidano i ocisceno, sok nije dosao do ploce koja upravlja nego se zaustavio na tipkama i "opruzi" koja se deformisala, uglavnom tipke na ploci radi...ne vraca ona plastika sto pritisce konektore na ploci.

Jesi probao natopiti alkoholom?
Ja sam tu ploču rastavljao više iz dosade i radoznalosti (mada ne skroz jer nije bilo potrebe).
Mada u najgorem slučaju ako ne možeš nadjes ploču jeftino dobar električar bi ti to prelemio lagano (da opet ne budem glupan i razjasnim ja kako sam shvatio tebi onaj pali prekidač NA štampanoj ploči šteka).
Ako bas zapne javi ovdje se i može naći na otpadu na netu.
 
Član
Očišćen sa nekim sperojm (nisam ja cistio)
Ona zelena elek ploca radi i klika kako treba, ne radi dugme back (radi kad je toplije, al steka)
Evo jutros bilo -0.5 i totalno je ostalo dole kada sam ga pritisnuo, kao da zaledi to cime je poliveno.
Al opet kazem, covjek je cistio ali opet isto. Odem jos jednom pokusati da mi ova firma sto sam od nje kupio auto naruci komplet panel.

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Član
Ovdje komplet panel kosta od 300€ pa do 800.
Na ebay kosta od 130 plus poštarine 25.

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Član
Ja na brzinu sto sam pretražio je 100 dolara cijeli taj panel (bez kontaktiranja otpada i foruma).
 
Član
Haj da vidim sutra sta ce reci ovi gdje sam uzeo auto posto sam danas isao i rekli su da dodjem sutra.
Ako mi plate dio ja cu tebi poslatina pp novac pa da mi to nabavis :)

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Član
Ja sam na ebay gledao (nisam provjeravao gdje dostavljaju) ima ih mnogo za 110/120dolara OBO znaci 100 dolara.
A nije meni problem ti to poslati ako ne dostavljaju do tebe.
 
Član
Hvala davore na pomoci :)
Problem je riješen

0d4226cb401ca391de85ce758499be48.jpg


Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Top