Audi A6 2.0T 2009-

Audi A6 2.0T 2009-

Član
Dotjeraj A4 quattro ovamo...jos ako je 1.8T...i jedno 100 000kr i ima da bude RS4 killer :D

1.8T motor je vrlo dobar, isti motor se sada koristi u Formula 2 autima.
 
Član
Slucajnost...
DSC00074.jpg
 
Član
Nisam ti jos komentarisao Audi-a ali auto je stvarno odlicno:cool::cool:

Svidja mi se sto imas S-line paket (kao i ja na A4) ali samo moje misljenje (vidim da i ostali tako misle) trebao si uzeti i Xenon farove posto auto mnogo bolje izgleda i ostavlja sasvim drugi dojam sto se tice izgleda...

Jesu li ti sjedista S-line sa kozom (pola koza pola platno) posto ne vidim bas dobro na slici?

Pozzz...;)
 
Član
Amel SF2 je napisao(la):
Nisam ti jos komentarisao Audi-a ali auto je stvarno odlicno:cool::cool:

Svidja mi se sto imas S-line paket (kao i ja na A4) ali samo moje misljenje (vidim da i ostali tako misle) trebao si uzeti i Xenon farove posto auto mnogo bolje izgleda i ostavlja sasvim drugi dojam sto se tice izgleda...

Jesu li ti sjedista S-line sa kozom (pola koza pola platno) posto ne vidim bas dobro na slici?

Pozzz...;)

Uzet je iz salona i bio je bez xenona nazalost.. A sjedala su uz S-Line paket ali nisu koza.
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
otkad je ova slika, nemoguce da si tako malo presao, ja bi prvi dan toliko km napravio:icon_biggrin:

Bio sam u bosni 20dana tako da nje ni km preso :)



4 godine smo imali Audi Quattro u familji i ni jednu zimu nije pao snijeg vise od 10cm, kad smo ga prodali snijeg gruno ko lud.. Nazalost ostale samo prednje vuce :(
 
Top