Audi A6 2.0T 2009-

Audi A6 2.0T 2009-

Član
Malo novi slika, bice pravi fotosession drugi put ovo je za pocetak.

Audi A6 2.0T

170ps 310nm (BSR)

* S-Line
* Bhantom Black
* S-Line
* ProSport
* Sport volan
* Sport Mjenjack
* Hill Hold fukncija
* Servo Tronic
* Multifunctional volan
* 18x8 - 245/45 R18
* MMI Radio PLUS
* MMI Basic PLUS
* Audi DSP SoundSystem 10 aktivni zvucnika + 1 subwoofer + Eqalizer
* S-Line pragovi, lajsne itd itd


DSC02469.jpg


DSC02470.jpg


DSC02471.jpg


DSC02473.jpg


DSC02474.jpg


DSC02495.jpg


DSC02472.jpg


DSC02475.jpg


DSC02493.jpg


DSC02476.jpg


DSC02477.jpg


DSC02480.jpg


DSC02482.jpg


DSC02485.jpg
 
Član
Druze auto je extra, sve cestitke od mene i zelim ti da predjes sa njim puno sretnih km... Samo po meni je velika steta sto nisi uzeo xenon farove, pogotovo sad s onim diodama, mislim na svu ovu opremu.. Pozdrav
 

LSD

Član
savrsenstvo bez mane:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Super Moderator
170 PS ? kako to ?
steta samo sto nije quattro i onaj malo jaci motor al i ovaj je dovoljan tako da mu samo quattro fali ;)

nek je sa srecom i da se navozas ;)

a gdje je A4 ?
 
Član
LSD je napisao(la):
...savrsenstvo bez mana.... mane:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

...deo decacki snova......

:cool:
 
Član
dado307 je napisao(la):
Druze auto je extra, sve cestitke od mene i zelim ti da predjes sa njim puno sretnih km... Samo po meni je velika steta sto nisi uzeo xenon farove, pogotovo sad s onim diodama, mislim na svu ovu opremu.. Pozdrav
I po meni sve perfektno, ali ogromni minus jer nema diode..
 
Član
dado & Astra = slazem se, ali auto je uzeto iz salona nije naruceno, tako da nema xenon, ali vjerovatno za koji mjesec cemo naruciti Xenon orginal ili aftermarket.

A za quattro :) j*iga, quattro jedino dobijes uz 2.8FSI motor koji inace kosta dosta vise od ovoga tako da to nije opcija, ali vjerujte mi da lezi na putu kao pegla sa S-Line chassi.. Jedino da nece biti nesto pretjerano zanimljiv zim, al sta je tu je.

motor je inace isti kao novi motor u A4 2.0T 211ps, razlika je u snagi, kako sam cuo od raznih ljudi je da je to 170ks samo na "papiru" da nebi konkurisali sa 2.8FSI koje je non-turbo. Ovaj 2.0T vuce dosta bolje od a4 1.8TQ. 0-100 u papirima pise 8.2 sekundi, na youtubu ima klip koji pokazuje 7.8s, ali i to nije toliko vazno. planirano je BSR chip koji daje 232ks i neki 350-60nm. Auto inace trosi 7.5l/100 sto je veoma dobro. Laksi je cak od A4 B7 quattro.

Kako sam cuo od prodavaca 2.0T motor u ovome nije isti kao onaj sto je bio u A6 -2008, manje trosi skorom za litru/100km, brzi je i jaci. Vise me podsjeca na dizelasa nego na benzinca, dosta jak obrtaj cini to.

allroad = A4 sam ja preuzeo od starog, golf stara voza :) A vidjecemo koliko ce a4 da ostane, ipak je financiska kriza a ja student tako da....
 
Član
zbog cega bi fake bio?

snimit cu uskoro manji MMI video... Ima neki mocni funkcija..

Da sam fake postavio bi 3.2FSI quattro :) A ne 2.0T :)
 
Član
ja se izvinjavam..al bilo je mnogo takvih slucajeva...pa :D
ajd samo slikavaj i snimaj..uzivamo u ovakvim strojevima :cool::cool:
 
Početnik
da bilo je mnogo slucajeva gdej clanovi neki stave tudje auto ...al vjerujem da to nije slucaj kod terbe ..u svedskoj svi voze ovaka auta taki im je standard .. golf 3 vr6 sam nalazio po 15 hiljada kruna to je 3 hiljde maraka odprilike ..u super stanju .. za razliku od danske gdje ljudi vozu cak slabija auta od nasih ..ogromna razlika .. usput dobar avdija:cool:
 
Top