Audi A6 2.0T 2009-

Audi A6 2.0T 2009-

Super Moderator
trebao bi ja mislim biti i 2.0T a da je quattro jer i 2.4 je bio
2.8 se proizvodio i prije
a 3.2 FSI ? je li to i on izbacen sa 2.4 ?

i da ono za muziku sto kazes
sluso sam BOSE u novoj A8 mislim da ima neke razlike od A6
u starijim modelima je bose dosta bolji nego standardna muzika a i mislim da su u starije modele radili bolje bose ozvucenje nego sad u ove nove
recimo kod mene allroad je imo BOSE sound system 250W a ovi novi sto imaju BOSE surround system, imaju 4 zvucnika vise a 50W manje
aal bez daljnjeg mislim da je ljepse opet slusati ovu surround ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
trebao bi ja mislim biti i 2.0T a da je quattro jer i 2.4 je bio
2.8 se proizvodio i prije
a 3.2 FSI ? je li to i on izbacen sa 2.4 ?

i da ono za muziku sto kazes
sluso sam BOSE u novoj A8 mislim da ima neke razlike od A6
u starijim modelima je bose dosta bolji nego standardna muzika a i mislim da su u starije modele radili bolje bose ozvucenje nego sad u ove nove
recimo kod mene allroad je imo BOSE sound system 250W a ovi novi sto imaju BOSE surround system, imaju 4 zvucnika vise a 50W manje
aal bez daljnjeg mislim da je ljepse opet slusati ovu surround ;)


Evo benzinaca za A6..

Pritisni Bensin, Framhjulsdrift je FWD

http://configurator.audi.se/controller?next=model-page&mandant=accx-se
 
Auto je prelijep... motor extra... puno srece zelim...

I, NEK nema DIODa... pun k.. i dioda, totalno kic... pretjerali ga...
Steta sto nema samo xenone...

10+

A ozvucenje... heh... ovo je pravo Bang & Olufsen
 
Član
da se navozas i sa srecom... a onog ko je narucio ovaj auto za salon treba ga istuc... nemogu mu halalit ovaj monokrom bord comp, ovu manuelnu klimu i to da nema xenone... a stavio je neke manje bitne stvari... ccc shteta... al uglavom dobar je silovit...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
da se navozas i sa srecom... a onog ko je narucio ovaj auto za salon treba ga istuc... nemogu mu halalit ovaj monokrom bord comp, ovu manuelnu klimu i to da nema xenone... a stavio je neke manje bitne stvari... ccc shteta... al uglavom dobar je silovit...

Znam sve :) Manje stvari cine auto :) Ali j*iga kad bi znao koliko smo skinuli cijenu i sta smo dobili uz njega :) nebi ni mislio na klimu ili xenon :icon_smile:

auto je sa ovom opremom ~337 000kr ~ 38 000€ a dobili smo ga za 300 000kr ~31 000€ i to jos uz zimske gume sa alu felgama 16", mobility garancija, vazi u citavoj evropi, ako se pokvari auto imas 5 dana bezplatan smjestaj i leasing auto besplatno, + oanj vrag sto stavljas na krov pa bude kao extra gepek, nemam blage veze kako se to zove :cool: samo to vrijedi 800€

ps, a klima nije manuel, vec se samo mjienja temperatura na tim tockovima umjesto na tipkama kao u A4... znaci okreces umjesto pritiskanja
 
ej ja lipse sestice nisam vidia preeeeeee dobra jao cuvaj to bas je strasssan najezia sam se kad sam ga vidia san snova ito pogotovo sto nije dizel....
 
Član
DasAuto je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
da se navozas i sa srecom... a onog ko je narucio ovaj auto za salon treba ga istuc... nemogu mu halalit ovaj monokrom bord comp, ovu manuelnu klimu i to da nema xenone... a stavio je neke manje bitne stvari... ccc shteta... al uglavom dobar je silovit...

Znam sve :) Manje stvari cine auto :) Ali j*iga kad bi znao koliko smo skinuli cijenu i sta smo dobili uz njega :) nebi ni mislio na klimu ili xenon :icon_smile:

auto je sa ovom opremom ~337 000kr ~ 38 000€ a dobili smo ga za 300 000kr ~31 000€ i to jos uz zimske gume sa alu felgama 16", mobility garancija, vazi u citavoj evropi, ako se pokvari auto imas 5 dana bezplatan smjestaj i leasing auto besplatno, + oanj vrag sto stavljas na krov pa bude kao extra gepek, nemam blage veze kako se to zove :cool: samo to vrijedi 800€

ps, a klima nije manuel, vec se samo mjienja temperatura na tim tockovima umjesto na tipkama kao u A4... znaci okreces umjesto pritiskanja



to mobiliti garanciju i ja cak na polu imam to ti je na svakom novom vag vozilu ;) a to shto ste dobili popust i taj krovni kofer sve je to super i to je najbitnije kod kupovine novog auta da ti urade ustupke kojim te pridobiju... vazno je da se tebi svidja... ja se isto nebi bunio super je dobar ima super stvari al kazem ono da sam ga sebi porucivo fale mu samo te 2-3 sitnice koje i nisu neka lova a tako bi ga otvorile... al j*at ga.... glavno da je isporuka odma j*es cekanje a zato kazem treba namlatit tog shto je narucivo za salon :):)


razlika izmedju te klime i one digi je ta shto onu podesavas na mmi-u i sve je nacrtao oslikano kad upavljas itd... imam jednu sesticu u familiji sa mmi i digi klimom bosse soundom itd pa znam iz iskustva al uglavnom nebi se zalio i da je gola ko pistolj opet je to sestica...
 
Legend
svaka cast i neka audi bude sa srecom,prava je ladja sto kazu ....... nema zamjerke cist kao suza...nov....ma perfektan je ;)
 
dobarrrr...jedva cekam 2055 g. da i ja sebi kupim ovakvog...:lol::lol::lol:
puno srece i da se navozas s tim strojem...i abg ga zamjenis boljim...Golf4????:D
 
Početnik
200 EUR mjesecno, kod nas je to rata za polovan golf 3 ...

nek mi neko kaze vani je tesko i skupo...

audi je prilicno go, al nema veze sve se da nadogradit, tih 170KS lako ide preko 200, ali su zbog potrosnje i izdrzljivosti motora to malo spustili, mada zbog mjenaca cini se da ide u PM , malo su brzine kratke..

manuelna klima kao sto rece PIKE je bas - , ali sam siguran da ima onih dodataka za skandinaviju kao sto su one blatarice, grijanje siceva iako nije koza, pranje farova iao nije xenon ( samo neznam ima li webasto ) i onu uticnicu sto se ukljuci auto u struju na parkingu da grije..

da sluzi i vozi ...

;)
 
Član
tako jeftino izaso? u pm... ovdje taj auto nije ispod 100 kolko ja znam, dobro ste prosli pravo...
 
Član
pike gti - danas sam saznao kakva je razlika kad se caprkao po A6 u salonu, bas se na ekranu pokazuje, mocno izgleda, ali nesto puno bolje bas i nije, jest da ima 3zone umjesto 2zone, sto je dosta dobro za putnike na zadnjem sjedistu.

muha - neznam dali je bas prilicno go, ima tri najveca paketa, Sportline, S-Line exterior i Proline. i 18" felge...Dosta je on "goljiji" bez tih paketa :)

meni licno sto najvise fali je Xenon... ostalo je sve ok... koza je 45 000kr ovdje 4500€, nebih uzeo...
Webasto ima u haubi, onaj sto treba unutra imamo mi posebno iz cetvorke, nikad koristili..

Hvala vam i ostalim...

I u ostalom, dosta mi je ovaj forum pomogao oko Golfa IV sto imam zato hvala jos jednom...

Evo malo o paketima:

-----------------Sportpaket--------------------------
-Sportska sjedista
-Sportchassi 20 mm ( u ovome S-Line 30mm)
-Elektricno podesavanja dubine,i pritisak naslonjaca.

-----------------S-Line Exterior--------------------------
S line exteriörpaket (quattro GmbH)

- S line-logo na sasiji
- S-line spojleri
- Pranje farova
- S line spojler integriran na gepeku (sedan)
- kromirana dva auspuha(izduvne cijevi)

-----------------Proline------------------------------------

-DSP-Soundsystem
-Speedometar
-MMI-radio plus
-Alarm
-Spustanje zadnje sjediste.

i preko toga jos.

- Coming & Leaving home funkcija, i ako to dolazi standardno uz S-Line, ne dolazi standardno bez S-Line paketa.
- kozni multifunkcionalni sportski volan.
- mjenjac quattro gmbh
- S-Line sport chassi quattro gmbh

tako da dosta toga ima...
 
Top