Audi A6 2.0T 2009-

Audi A6 2.0T 2009-

Super Moderator
DasAuto je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Drzi se ti druze te A4.. quattro je a taj 1.8T je stvarno idealan samo mu chip nabacis i ici ce on bolje od te sestice sto stari voza
ne daj ti cetvorku svoju :D
a nek je sa srecom sa ovim novim autom i da se navozate ;)

Cetvorka je je dobra nema sta, ali kontam prodatim raditi stediti i uzet 2.0T koji ima dosta vise potencijala.. 1.8T trosi vise, veci porez i sporiji :( Tako da neznam jos, a stari svedno nevoza sesticu nazalost zbog jedne povrede. Tako da je moj na raspolaganju do ljeta.

Cetvorka je 4 godina stara sada u Januaru a presla 46 000km sto je dosta malo..

sta je rec druze sa starim
pa to bi ti se isplatilo da nadoplatis recimo za 2.0T iako se i ovaj 1.8T moze uraditi da ide i prebrzo ;)
a ovaj tvoj je malo skroz preso, quattro je, ima dosta opreme itd...
nego reci mi koliko otprilike tvoj A4 trosi u prosjeku ?
 
Član
allroad je napisao(la):
DasAuto je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Drzi se ti druze te A4.. quattro je a taj 1.8T je stvarno idealan samo mu chip nabacis i ici ce on bolje od te sestice sto stari voza
ne daj ti cetvorku svoju :D
a nek je sa srecom sa ovim novim autom i da se navozate ;)

Cetvorka je je dobra nema sta, ali kontam prodatim raditi stediti i uzet 2.0T koji ima dosta vise potencijala.. 1.8T trosi vise, veci porez i sporiji :( Tako da neznam jos, a stari svedno nevoza sesticu nazalost zbog jedne povrede. Tako da je moj na raspolaganju do ljeta.

Cetvorka je 4 godina stara sada u Januaru a presla 46 000km sto je dosta malo..

sta je rec druze sa starim
pa to bi ti se isplatilo da nadoplatis recimo za 2.0T iako se i ovaj 1.8T moze uraditi da ide i prebrzo ;)
a ovaj tvoj je malo skroz preso, quattro je, ima dosta opreme itd...
nego reci mi koliko otprilike tvoj A4 trosi u prosjeku ?

pukla mu kugla koja drzi rame, tako da treba da ide na operaciju i implant titanium kugle, poslije toga 6 mjeseci terapije i trening. Ali inace on koristi audija kao weekend auto, na posao ode biciklom tako da je moj skorom 24/6 ;)

A cetvorka je na trzistu oko 140 - 160 000kr ~ 16 000€, A42.0T mozda nekih 2000 -3000€ vise a ima ih i jeftiniji.. ima 2.0T ili TS, TS ima druge klipove optimiran turbo i jos nekih mali stvari
 
Super Moderator
ajde druze nek mu je sa srecom bit ce to dobro jbg desava se

cuvajte se a i ove autice takodjer ;)
 
Član
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/r7bEV7Ye00Y&hl=sv&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/r7bEV7Ye00Y&hl=sv&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

MMI test
 
Član
furka je MMI, i kod nas tiguanu pise press clutch to start, zove me stari neki dan sta je ovo koji k* nece da krene nije preso ni 2 milje :D a imamo i tu elektronsku rucnu, mogu samo reci da je to najbolja stvar!!Interfejs i sve ti je super, uzivancija!!
 
Super Moderator
vladica85 je napisao(la):
heh dobar MMI,kvalitetan je zvuk,jel Bose??

eh da je bogdom bose :D
kod njega je onaj malo bolji audijev sistem mislim da se nadoplati a bose je jos skuplji
sluso sam u A8 novom BOSE surround system 13 zvucnika... boze sacuvaj :D
a ovaj MMI je malo drugaciji od onih starijih modela ?
 
Član
allroad je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
heh dobar MMI,kvalitetan je zvuk,jel Bose??

eh da je bogdom bose :D
kod njega je onaj malo bolji audijev sistem mislim da se nadoplati a bose je jos skuplji
sluso sam u A8 novom BOSE surround system 13 zvucnika... boze sacuvaj :D
a ovaj MMI je malo drugaciji od onih starijih modela ?

Bose se razlikuje dosta od "audijevi" zvucnika, ali u a4.. A u a6 kako sam ja cuo je samo glasnije, nesto puno kvalitetnije nije bas.. Jedino Bang & Olufsen je klasa veca. Bose ima isto malo bolji bass, ali to je to.. Inace imam isto audi DSP 10zvucnika u cetvorki ali nije ni blizu kao sto je u sestici...

Imao sam priliku da cujem Bang & olufsen sto ima S8, beem ti sunce sta je muzika!!!*^*!^*!^!*

A ovaj MMI je treca generacija, neke manje razlike, nije nista ogromno, ovaj podrzava recimo 32gb SDHC x2 kartica dok je druga generacija samo podrzavala 2gb max... ali i to nisu neke ogromne razlike, u glavnom je sistem sasvim dobar.

I svidja mi se kako poreda sve dostupne FM stanice, nemoras ih traziti vec lista odmah ne ekranu sve koje su u dometu.
 
Član
audi je prelijep


nego jedno pitanje

da li je audi izbacio turbo benzinca sa quattro pogonom
mislim na ovaj najnoviji model ???
 
Član
miki321oc je napisao(la):
audi je prelijep


nego jedno pitanje

da li je audi izbacio turbo benzinca sa quattro pogonom
mislim na ovaj najnoviji model ???

Prije je bio 2.4 quattro, 2.4 motor su izbacili, sad samo ima:

2.0TFSI FWD
2.8FSI FWD
2.8FSI Quattro
3.0TFSI Quattro
4.2FSI Quattro

Umjesto 2.8FSI mogli su imati 2.0T 200ks quattro, bilo bi optimalno.

Evo jedan klip sa a6 2.0T, ide bolje nego sto sam mislio... <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/GSAvftbgjjA&hl=sv&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/GSAvftbgjjA&hl=sv&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Top