Audi A6 2.0 tdi

Audi A6 2.0 tdi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
jako lijep audi,a sasvim dovoljno za njega,da je passat b6 ne bi rekli da je motor slab,cak sto vise suprotno,a audi prema tvornickim proracunima je cak i bolji od passata,rodak ima passata i autio ima za nase puteve i visak,ne sumnjam da je audi jos bolji:cool:
 
Prvo probajte auto, pa onda pricajte, ovaj A6 je tezak oko 1500kg i 140KS je sasvim dovoljno za normalne voznje, a Bogami hoce i potegnuti kad treba, a o obrtnom da ne pricam. Vozim auto slicne tezine i iste snage i znam dobro o cemu pricam, nema mi nista draze nego full gas od 1700 do 2500 obrtaja:cool:
 

MTR

Član
olensoner je napisao(la):
Prvo probajte auto, pa onda pricajte, ovaj A6 je tezak oko 1500kg i 140KS je sasvim dovoljno za normalne voznje, a Bogami hoce i potegnuti kad treba, a o obrtnom da ne pricam. Vozim auto slicne tezine i iste snage i znam dobro o cemu pricam, nema mi nista draze nego full gas od 1700 do 2500 obrtaja:cool:

tako je brate :cool:

ja nebuloza , isto u parlamentu , auto je dobar ko grom i ide ko grom , sta sta crte neke ?? Mozda i popusi na crti , al tamo dje se vi naginjete u krivini ko tanker na nemirnom moru ovaj Audi prodje ko leptiric i jos pricas na mobitel :D
nije poenta u crti kod ovog Avdije vec u sasvim solidnim putnim brzinama , dobroj udobnosti , ekstra materijalima , ogromnom gepeku , sjedis nazad ko lord , klima perfektna , muzika takodje ........

Jarane auto ti je dobar samo tako

@ ostali : po casu jogurta
 
Član
drug, pretpostavljam da nisi kupio a6 2.0tdi da bi se trkao sa njim... tako da, ne vidim potrebe za ovakvom raspravom, odjednom svima malo 140 konja, ja mislim da nije, jer sam se vozio u tom autu i sasvim solidno ide, naravno da je 3.0 tdi druga prica, i kad bi kupovao ovakav auto vjerovatno bi prvo njega ganjao, al ne bi bjezao ni od ovog... sve zavisi sta hoces od auta... ja mislim da je za nase puteve ovaj motor sasvim dovoljan, nema se ni iz njega gdje u potpunosti izvuci maximum, jer mi nit imamo autoputa nit icega... moj ti je savjet kani se ovih glupih rasprava i uzivaj u svojoj sestici, udobnosti, komforu i ostalom, a pusti se nekakvog trkanja, nije taj auto ni namjenjen za toga... nek bude sa srecom i puno predjenih kilometara... ;)
 
auto je odlican!!!
jesi li ti farbao felge? i okvir maske naprijed obicno bude kromiran da li je farban ili izmjenjen?
takodje i okviri oko prozora su inace kromirani ?
lijepo izgleda!!
 
Član
sta je ovo... pun forum kompleksasa i pametnjakovica :icon_rolleyes:


auto je odlicno, cesto se vozim u istom, isti motor, par puta sam ga i vozio i sasvim solidno ide... plovi kao ladja u krivinama, sto je i MTR rekao.. ne osjetis da se vozis
jedina moja zamjerka su felge... nesto malo ljepse bi se trebalo probrati i onda je plafon ;)

a ovo poredjenje sa golfom V... malo je reci da je smijesno, u svakom smislu :D
EDIT: zaboravih ti reci svaka cast na autu ;)
 
Član
stvarno ove felge izgledaju puno bolje uzivo nego na slikama,i ja sam konto male su i sta ja znam,,konto da mu utopim svoje:lol:,,ali danas gledam avdiju,lezi on fino i na ovim felama,na boju auta stoje samo tako;);)
 
Član
Ja koja polemika ispa oko toga svasta
Eto onda gledajte ovako taj motor je najslabiji u ponudi motora u audiu A6 ! ! !
Licno ga nisam vozio ali jesam 3.0 TDI sto je vec nesto . . .

140 ks
320/17500
210 max
10.3 ubrzanje 0-100
 
Član
dado307 slazem se druze sa tobom u potpunosti,vec sam rekao da ovo nije sportsko auto i naravno da nije namjenjeno za toga,ali me malo nervira kada mi neko pise gluposti a ja sam imao iskustva i sa golfovima i sa drugim 1.9tdi motorima kao sto sam postavio u prvom postu sliku gdje prikazan novi i stari A6 koji je imao 1.9tdi i kojeg sam dolsovno nekda znao "derati" i znam sta moze....kao sto kazes sve zavisi sta tko zeli,....imam prijatelja koji ima 3.0 motor,iskreno vidjam ga godisnje na cesti,j*o i to ako imas zvjercicu od auto a izvozis ga skoro nikad.....volim ja ici 30 ali da sam uvijek u autu


sky walker....druze nisam nista radio na njemu,kakvog sam ga dobio takav je.sto se tice okvira maske to pouzdano znam da je dodatna oprema,ko je ga uzimao tako je narucio,fele takodjer,fabricki farbane,a ovo oko prozora mi nije poznato,predpostavljam da je je i to fabricki ali nemoj mi vjerovati na rijec

sub3r jaro i meni su bezveze felge na ovim slikama,odma sam rekao da slike nisu najbolje ispale,ali vjeru da su prelijepe kada ih pogledas uzivo...ide i uz auto jer ova siva ide malo na crnu,kao da je neka perla boja ali nije.....bas mu idu felgice uz ovu boju

Og1 vozio sam odprilike godinu dana istog samo 3.0 motor prije nego sto je ovaj kupljen,iskreno motori se ne mogu nikako porediti,ni u potrosnji a kamo li u snazi....3.0 leti i stvarno je zvijer,kuca ga na limitirano 250 bolje od nekih jakih benzinaca,stvarno zvijer od auta
 
Član
Slažem se,ispričavam se autoru teme i vlasniku na off topicu,bio sam isprovociran seljačkim izjavama;)
Fin audi,sretno s njim,da se navozaš:icon_smile:
 
Član
stare slike nestale, :icon_question: evo da uh ponove ubacim a i neke nove


2j4wyzd.jpg


nx1ipy.jpg


2ednt5f.jpg


53jneh.jpg


wbw66w.jpg
 
Član
ja ti zaboravi reci da uradis image resize,da ti ne budu ovako velike slike. Ja o autu necu nista reci,dovoljno je sto ga vidjam stalno,pazi ga stari dok si u sarajevu,ne sikiraj se. Trebamo se sastat jedan dan pa da napravimo jedan photoshooting,zovnut cemo jos par cunera,pa da vidimo na sta ce to ispast;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top