Audi A4 B5

Audi A4 B5

Član
Ako nista, popeglat unutrasnji rub malo, tockovi su perverzija, bar meni, stoje extra i po meni se vrijedi malo potrudit da ostanu na njemu :)
 
Član
ma ne moram ga uvlaciti pod rub da bude bas toliko nisko :) sto se tice minusa ko mi moze srediti to, ovi koji rade optiku ili ?
 
Član
Minus ide samo ako ces ga fino zakucat :) a obzirom na gevinde, zasto ne bi :D
da, mogu ti sredit svi sto rade optiku... mozes i "od oka" al bolje da ti je isti nagib jer ga sam neces sigurno potrefit :D
 
Član
ma ne bi ga zakucavo, jer mi je auto za svaki dan i ovo ce biti puno mozda al eto :D bitno samo da ne zakaca nista nigdje...
 
Član
evo postavio gewinde ali nije dobro, zakaca malo naprijed na rupama i unutra mi se upalio abs i esp..onda na dijagnostiku i pise da su otisla oba abs senzora :/ i moracu malo da podignem , ovako cujem svasta nesto, ili zakaca ili struze ne znam ni ja hehe vrijeme lose pa i slike nisu nesto...
2z6w1g3.jpg
id6gxu.jpg
 
Član
Izgleda vrh, steta zbog kacenja, ali se odma vidjeli da ce kaciti jbg

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
 
Član
Trebas rjesiti te rubove naprijed i jos ga zakucat,kad vec gewinde imas :p
Mislim da ti nisu crkli senzori,nego samo ne ocitavaju dobro,pa zbog tog ti prijavljuje gresku,podigni auto na normalnu visinu provozaj pa vidi hoce li ugasiti lampice ako ne dijagnostika pa obrisi i onda vidi.:D
 
Član
pa danas obrisao na dijagnostici i upalio i cim sam krenuo pojavili se opet.i onda na dijagnostici ima nesto za provjeru ono kao mjeri brzinu i prednje tockove uopste ne mjeri samo zadnje...
 
Član
Pa to je to vjerovatno ti nisu crkli senzori nego je to rezultat spustenog auta,vrati na standardnu visinu obrisi gresku i ne bi trebalo da je prikaze vise.
 
Top