Audi A4 2.0 FSI info o autu

Audi A4 2.0 FSI info o autu

IGY

Član
Lexillium je napisao(la):
Evo ti druze konkretan odgovor da konkretniji ne moze biti:icon_smile:
Ja ga vozio godinu dana.Moja djevojka ima istog.100 hiljada presao.Auto za voznje po auto-putu samo za pozeliti:cool: Fine voznje autoputem bez nekih gasanja garantujem da prolazis sa 6-6,5 litara. Fine voznje po gradu 60-70km/h na 1400-1800 obrtaja garantujem da nece uzeti vise od 8,5 litara !!!

Nikad nikakvih kvarova apsolutno.S-line podvozje -kao da si u sinama:icon_smile: Nema nekih ludih naginjanja i sta ja znam...

Znaci dao sam ti info iz prve ruke,za auto koje je naravno odrzavano redovno. Kad je upaljen,skoro se ne cuje rad motora:icon_smile:

Ubrzanje razvija nekako linearno,tako da imas osjecaj da ustvari je auto jako sporo,medjutim nije za gasanja po gradu ali isto tako i kad si na autoputu hoce povuci momački.

Meni je na autoputu ka Zadru,sa ukljucenim tempomatom 220km/h trosio nepunih 12 litara(tacnije 11,8)...

Uglavnom ako imas jos nekih pitanja pitaj slobodno.

Ako zelis da imas gospodsko auto,bez gasanja,da uzivas u voznji i da je redovno odrzavano,slobodno uzimaj !!!;)


hvala druze puno, ovakav mi je odg trebao, znaci od nekoga ko je vozio to auto, sto se tice mjenjanja corse za ovog audija, ja bi doplatio 2000, sto mi je i ok jer na corsi ima nesto sitno za lakirati, ima parnica od parkinga i sl, nije udarana ali su je kacili na parkingu sto mi se ne radi bas iz razloga da ne bude da je udarena, tako da mi je to ono solidna neka doplata
 
Član
Opet ti ponavljam,vozio ga(vozim) na 225/45 R17 gumama. Po bosanskim cestama osjetis tacno da unistavas to auto(rupe i zajebancije).
U krivinama(lijep put bez rupa) auto je kao da si u sinama,gevinde ti ne trebaju:)
Ovi sto pricaju da je neudoban,to mogu da okače prvom mačku o rep koji im naidje. Ili pak ne znaju sta je Audi???
Na auto putu pri brzinama 160 i vecim,naprosto ga je milina voziti !!!

Sto pricaju da auto trosi ulje,u nekim enorminm kolicinama,isto informacija-nidje veze.
Ako zelis auto bukvalno za gospodske a s druge strane momačke voznje,uzimaj bez razmisljanja(ovde podrazumjevam da je auto odrzavano i papiri ok).

Ako bih mu gledao i trazio mane,onda je jedino mana sto nema neke dobre podloge za remap-tuning kao npr. 1.8T motor,ali sta je tu je.Moze se i on uraditi na otprilike 170KS mislim?

Potrosnja ako ga budes fino vozio nemoj uopste da te brine.Na kraju krajeva uzmi auto,probaj ga nekom dionicom i garantujem ti da ce ti se iste sekunde uvuci pod kozu:D:cool:;)

Uglavnom uzimas auto sa pocincanim limom i znas da neces imati problema sa hrdjom bar u narednih 10 godina:lol:(da ga ne poredim sad sa nekim vozilima koje su ovde spominjali,ipak mislim da nije prikladno:lol:)

i jedna usputna informacija,u Norveskoj su DRAMA zastupljeni(FSI motori),a vjeruj mi da Norvezani nisu budale kad je izbor motora kod auta u pitanju
 
Moze se i na udobnost gledati i kao na razliciti ukus, ali ja se cesto vozim u A4ici te modelske godine, doduse bez S-Line podvozja, i meni su jednostavno sjedista neudobna. No kome pase, njegov izbor ;)
 

IGY

Član
techno Geak sjedista ima razlicitik, a ova cisto sumnjam da su neudobna, bar kod ovog koji ja gledam
 
Top