Audi A4 2.0 FSI info o autu

Audi A4 2.0 FSI info o autu

Član
Ovo vozilo ako je održavano kako treba i bilo u rukama normalne osobe koje barem malo voli auta sa ovih 200k na satu je bolji od svakog opela sa 50k, i ovo nije izjava za rasparavu nego je iz ogromnog iskustva.

Grad + klima + 17*, je nekih 9l, otvorene 6,5L....;)

Provjeri po WIN-u kakav je izašao iz tvornice, ako ima S-ov ovjes, u okukama je sex, na rupama zlo.
Ovaj motor nema nikakvu konkretnu manu zamjećenu.
 
Član
Šta vi pričate da je puno 200 000 za 9 godina :icon_question: To je oko 20 000 godišnje, i kada si na autocesti to je ništa za preći (a sigurno je uveženo auto)... To je neka realna kilometraža, da je dizel računaj 400 000 i to je fakat tako...

A ovo auto izgleda dosta dosta očuvano i ko da nije puno hrndano po našim gudurama. Sretno pri kupovini..
 
Član
2.0 fsi u prosjeku trosi ispod 10L

http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/3-Audi/21-A4.html?fueltype=2&constyear_s=2001&constyear_e=2003&power_s=149&power_e=163&exactmodel=fsi&sort=1&powerunit=2
 
Joj al ste vi svi ovde bukve ciste , nije fazon auta da je puno presao mislim nije ni malo presao kad uzmes u obzir godinu i motor al to ne igra ulogu ako je auto odrzavano kako treba , moje je auto preslo 195.000 a sto se tice motor je kao nov , znaci govorim godina + predzeni kilometri prvo da se mora vise paznje obratiti kad se pregleda auto , takodje i svima je poznato kako se unutrasnjost audia izlize od duge voznje , i pored toga sto da uzima auto koje je preslo 200.000 a 2003 godina kad npr moze uzeti 2002 koji je presao 150.000 . Znaci kupuje auto sad i nece sigurno narednih 5 godina i dobro treba gledati sta ce se kupiti nijedno auto nije neunistivno . I naravno uvijek treba gledati ko ga je vozio , jer djaba ako ti je na satu 10.000km ako je lik divljak i ne pazi svoje auto i takvih sam se slucajeva nagledao
 
Taj Audi svakako nije udoban, isto tako uzmi u obzir da bi u startu trebao i zastitu staviti, kilometri manje vise ne igraju ulogu ako je odrzavan ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Taj Audi svakako nije udoban, isto tako uzmi u obzir da bi u startu trebao i zastitu staviti, kilometri manje vise ne igraju ulogu ako je odrzavan ;)

Potpis, ovaj A4 ali S-line je sve samo ne udoban. Vozio sam preko 150 auta, al ovaj spada u 5 najneudobnijih. Previse je krut i skakuce po rupama, useres se od straha prilikom brze voznje losijom cestom, jer tockovi su vise u zraku nego na cesti...
 
Član
ja bi samo da dam jedan prijateljski savjet, covjek trazi 14 000 maraka za auto koje je staro skoro 10 godina i preslo 200 000 a mozda i vise, ja mislim stvarno iskreno da je ovo bacanje para jer na danasnjem vaktu zaradit 14 000 maraka nije u opste malo i za te pare se moze kupit auto koje je puno novije i sa puno manjom kilometrazom i naravno ocuvanije. jedino ako si ti bas ekstremni fan audi-ja i ako moras imat to auto po svaku cijenu, al ovo je stvarno previse za ove pare. nas sam sad pogledao cisto iz radoznalosti kako se krecu cijene kod svaba kad je u pitanju jedno ovako auto i vrte se oko 4 000 eura znaci 8 000 maraka sto je za 6 000 manje nego sto se kod nas cijene. po meni to je dovoljan pokazatelj da je auto ocigledno precjenjeno. znam da si ti trazio neki savjet s tehnicke strane, al drug Boga mi ja se bojim da ces bacit pare koje ti sgurno nisu pale s neba nego si ih zaradio teskim radom i trudom kao vecina nasih ljudi, tako da je mozda bolje da spustis loptu na zemlju i lagano cekas da naleti musterija za onu korsu sto prodajes i onda fino s kesom ides i lagano trazis auto koje ce ti odgovarat. eto to je moj neki prijateljski posteni savjet, nemoj sta zamjerit sto sam ti ovoliko ovo napisao, al stvarno zao mi da pare dajes za nesto sto ne vrijedi toliko. ;)
 
E bas se o tome ovde prica , al djaba Igy bi volio da mi sve nafalimo i da on ode i uzme auto :) Ja opet kazem djaba sto je Audi i on je auto nije melek :cool:
 
Član
Evo ti druze konkretan odgovor da konkretniji ne moze biti:icon_smile:
Ja ga vozio godinu dana.Moja djevojka ima istog.100 hiljada presao.Auto za voznje po auto-putu samo za pozeliti:cool: Fine voznje autoputem bez nekih gasanja garantujem da prolazis sa 6-6,5 litara. Fine voznje po gradu 60-70km/h na 1400-1800 obrtaja garantujem da nece uzeti vise od 8,5 litara !!!

Nikad nikakvih kvarova apsolutno.S-line podvozje -kao da si u sinama:icon_smile: Nema nekih ludih naginjanja i sta ja znam...

Znaci dao sam ti info iz prve ruke,za auto koje je naravno odrzavano redovno. Kad je upaljen,skoro se ne cuje rad motora:icon_smile:

Ubrzanje razvija nekako linearno,tako da imas osjecaj da ustvari je auto jako sporo,medjutim nije za gasanja po gradu ali isto tako i kad si na autoputu hoce povuci momački.

Meni je na autoputu ka Zadru,sa ukljucenim tempomatom 220km/h trosio nepunih 12 litara(tacnije 11,8)...

Uglavnom ako imas jos nekih pitanja pitaj slobodno.

Ako zelis da imas gospodsko auto,bez gasanja,da uzivas u voznji i da je redovno odrzavano,slobodno uzimaj !!!;)
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
ja bi samo da dam jedan prijateljski savjet, covjek trazi 14 000 maraka za auto koje je staro skoro 10 godina i preslo 200 000 a mozda i vise, ja mislim stvarno iskreno da je ovo bacanje para jer na danasnjem vaktu zaradit 14 000 maraka nije u opste malo i za te pare se moze kupit auto koje je puno novije i sa puno manjom kilometrazom i naravno ocuvanije. jedino ako si ti bas ekstremni fan audi-ja i ako moras imat to auto po svaku cijenu, al ovo je stvarno previse za ove pare. nas sam sad pogledao cisto iz radoznalosti kako se krecu cijene kod svaba kad je u pitanju jedno ovako auto i vrte se oko 4 000 eura znaci 8 000 maraka sto je za 6 000 manje nego sto se kod nas cijene. po meni to je dovoljan pokazatelj da je auto ocigledno precjenjeno. znam da si ti trazio neki savjet s tehnicke strane, al drug Boga mi ja se bojim da ces bacit pare koje ti sgurno nisu pale s neba nego si ih zaradio teskim radom i trudom kao vecina nasih ljudi, tako da je mozda bolje da spustis loptu na zemlju i lagano cekas da naleti musterija za onu korsu sto prodajes i onda fino s kesom ides i lagano trazis auto koje ce ti odgovarat. eto to je moj neki prijateljski posteni savjet, nemoj sta zamjerit sto sam ti ovoliko ovo napisao, al stvarno zao mi da pare dajes za nesto sto ne vrijedi toliko. ;)

Potpis na ovo. Moj haver nedavno prodao cetvorku ovakvu samo nije karavan za 10.300 km. nije bila regana ali ostalo sve udure bilo. Lik koji je kupio odvukao u asu na dijagnostiku i uzeo je.
 
Top