Audi A4 2.0 FSI info o autu

Audi A4 2.0 FSI info o autu

IGY

Član
Ovako zanima me sve o njemu :D
Potrosnja, otvoreno, grad,
Planiram plin ugraditi pa kakav je za plina
Odrzavanje, manje vise sam upoznat al eto ne skodi

i da jos ako je ima neko iz Travnika da ga je vidio i zna nesto vise o njemu jos bolje
evo i link sa pika

http://www.pik.ba/artikal/2723271/audi-a4-2-0-fsi/
 
masala al je pregulio za 2003 jos benzinjara , ja cu samo reci http://www.pik.ba/artikal/3247698/opel-signum-3-0-v6/
 

IGY

Član
moj dragone i moja ibiza je prevalila preko 200 hiljada, a 1999 je i 1.4 benzin je, iskreno ako je uredno odrzavano sto se mene tice i da je milion okrenuo to mi ne igra neku ulogu
 
Član
Potrosnju ti je covjek dole u detaljnim obajsnio (ako ne laze) slazem se sam Little Dragon puno je pregulio!
 

IGY

Član
to sto ste mi vs dvojica rekli znam i sam.....
interesuje me konkretno neko ko zna oko ovog auta, ko je vozio ovo auto, ko je odrzavao ovo auto,
ovo rekla-kazala mi ne igra nikakvu ulogu, jer znam sve o njemu sto pise na internetu, mene zanima misljenje onoga ko ga je vozio i zna o cemu se radi ;)
 
Ja ti ne govorim da je to nesto lose samo govorim za period za koji je presao to , vidi se da nisi bas bas odavno kupio auto :) djaba ti je buraz iskustva da ti neko govori kad je to sve kako te potrefi , ja sam kupio auta i auta kako sebi tako i drugima i sa drugima , znaci iskusan si znas sta je audi tu nema pretjerano mana al dok ti ne odes , sjednes i odvuces auto da se detaljno pregleda djaba ti je ovde da ti ljudi govore bilo sta . Audi je audi ali kao i svako auto ima mana sad da li ih taj ima kojeg ti hoces da kupis to samo ti mozes saznati forum ti ne moze pomoci puno
 
BHT Ovisnik
motor je gotovo isti kao u mene,izuzetno malen potrosac za razliku od drugih bencinaca,nesto malo vise trosi od diesela;)
malo ti je skuplje odrzavanje oko motora ako mu nesto ode,tipa dizne,bobine i sl.
inace moze se i plin ugraditi ali je malo komplikovanije,tj. uz plin u isto vrijeme mora mjesati i benzin,tj. uz plin mora ubrizgavati 15% goriva da bi se dizne hladile jer je direktno ubrizgavanje u cilindar istovremeno,nije ni to mnogo skuplja investicija,meni su trazili oko 1000km,ali me malo strah bilo pa ga i nisam ugradio jer i ne trosi mnogo,mada u svakom slucaju s plinom je jeftinije
 

IGY

Član
zvao sam za ugradnju, sekvent je 1400 za njega
to mi je u krugu budzeta, jer svakako ne mislim nista raditi na autu, znaci treba mi sigurno, d amogu u bilo koja doba otici na dalji put sa njim, zatim da je udoban, i da je stedisa :D
znaci nisu mi bitne neke performanse, necu se trkati sa njim :D
Ako bude potrosnja oko 10 gradske, necu ni stavljati plin, mad amislim da ce potegnuti on vise od 10 sigurno, grad je guzva krnei stani, on bas nije ni lagan avant je.....
 
Član
Ma nije puno presao za svoje godine uopce. Tom autu ide deseta godina i ok je kilometraza jbg godine lete
 
Član
Pa i nije bas neka kilometraza ipak je 2003 prosjek za to godiste, kad se uzme u obzir kolko su presla vozila tg godista na mobile.de u odnosu na njih ovo je malo :D

Lijepo ovaj izgleda al sto dragon rece bez dijagnostike i detaljnog pregleda nista:icon_rolleyes:;)
A mozda ti izleti i kakav sa jos jacom opremom da ima i navigaciju i alu felge....
 

IGY

Član
Adi navi i felge mogu uzeti naknadno, ovo bi islo u zamjenu za corsu najvjerovatnije
a svakako da bi pregled bio u servisu bez toga ga ne bi ni uzeo, servis, mup, pa ako je sve ok, onda prevod i ostale zajebancije
 
Po papirima ne trosi puno , gradske 11 mislim da nema potrebe za plin s tim da je kod nas skoro pa kombinovana sto ti je nekih 8-9 litara
 
Član
javi se Romanu ( allroad ) neka ti on ode pogledati taj auto, mada je velika vjerovatnoca da ga on vec vrlo dobro poznaje, a u svakom slucaju on je imao auta koliko ti Bog hoce, pravi covjek da ti to pogleda
 
Nejasan mi je plin tu da se ugradi, zato sto ide mix benz + plin benz dolazi kao hladjenje injektora, ja oko nove godine zvao sebi bilo oko 3000 - 3500 KM,

Prije bi gledao onaj 1.8 T dosta vise ih ima na cesti ide klasika plin u njega


A mozes za te pare 07 ili 08 godina traziti francuza nekog da oci stanu od opreme i jos karavan da bude audi je audi ali mladje 4 godine nesto sa boljom opremom udobniji je garant od audija.

P.S. kakav je to audi zadnja vrata kurblaju se prozori :cool:
 
Član
da je puno presao i nije ako je redovno odrzavan i ako je stvarna kilometraza a ne pogledas po piku i vecina auta ima 120 000 ili 160 000 na satu... malo ofirno...

uglavnom da ne spamam puno, tetak mi je imao ovaj motor u passatu i znam da mu je trosio malo vise ulja... ne znam jel tako kod svih motora ili se kod njega udesio taj sa nekom greskicom... :icon_smile:
 
Top