Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

buraz svaka teb daalaaaa auto je do bolaa jeboteee boja je superr...ostalo jos boljee samo jos slikaa bolji....... samo polako saadaaaa...
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

muha je napisao(la):
znaci radi se u prtljazniku instalaciju audio systema koji se sastoji od slijedeceg


- Subwoofer Alpine SWR1542D
- Subwoofer Amplifier Alpine MRP-M850
- Prednji zvucnici Alpine SPE-17CS
- Zadnji Zvucnici Alpine SPE69C3
- Pojacalo za prednje i zadnje zvucnike Alpine MRP-F250
- Kondenzator ESX 1F
- DLS ozicienje
- HeadUnit Alpine IVA-D105R


U prednja vrata ce se raditi paneli za 16cm kompo system , gepek ce cijeli biti uradjen kompletan u fiberu i tapaciran da se slaze sa unutrasnjosti auta..

biti ce i slika kad se pocne sa radovima , trenutno su pripreme u toku...


Auuuuu al će to da bude igranka :icon_twisted:
Sve u znaku Alpine-a aa...fino fino, a i HU će bit šminka pravo...Samo me čudi izostanak DLS-a :icon_eek:
Zezam se, biće ovo strava sistem...čekamo slike :cool:
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

IGY je napisao(la):
jedino sam se danas razocarao kad sam vidio kako je lose bad look uradzen
rubovi su jako ostri, mal se nisam porezao :D
i razocaralo me to sto sam vidio malo korozije, na tek ofarbanom autu, tacnije na haubi,

ali u biti je predobro sklopljen, i vjerujem da ce se ove sitnice sto sam danas primjetio sanirati

pa to su preforsirali profesionalnost , u cjelini auto izgleda lijepo cak sta vise , boja , felge , branik . steta sto su stavljeni ovi jeftini farovi i stopovi
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

stvarno extra svaka čast na projektu malo je danas ovakvih projekata da se ovoliko novca uloži ja ti se divim sretno sa autom da te služi što više i da se navozaš respect
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

:icon_idea: "ajj najruzniji audi koji sam vidio,ko te samo nagovori,fakat ono bezveze nema nista da si pogodio kako treba,nemaju ti pojma sto su ti to radili " :lol::icon_biggrin::icon_smile::icon_twisted: OVO AUTO JE NAJBOLJA REKLAMA ZA A3M :)
 
Početnik
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

mirso je napisao(la):
muha je napisao(la):
znaci radi se u prtljazniku instalaciju audio systema koji se sastoji od slijedeceg


- Subwoofer Alpine SWR1542D
- Subwoofer Amplifier Alpine MRP-M850
- Prednji zvucnici Alpine SPE-17CS
- Zadnji Zvucnici Alpine SPE69C3
- Pojacalo za prednje i zadnje zvucnike Alpine MRP-F250
- Kondenzator ESX 1F
- DLS ozicienje
- HeadUnit Alpine IVA-D105R


U prednja vrata ce se raditi paneli za 16cm kompo system , gepek ce cijeli biti uradjen kompletan u fiberu i tapaciran da se slaze sa unutrasnjosti auta..

biti ce i slika kad se pocne sa radovima , trenutno su pripreme u toku...


Auuuuu al će to da bude igranka :icon_twisted:
Sve u znaku Alpine-a aa...fino fino, a i HU će bit šminka pravo...Samo me čudi izostanak DLS-a :icon_eek:
Zezam se, biće ovo strava sistem...čekamo slike :cool:


nije izosto DLS :) imaju kablovi ....
 
Početnik
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

kako sam vec najavio projekat ICE je u toku,

sinoc smo zavrsili kutiju za subwoofer, inace radi se o kopresionoj kutiji od 70 litara namjenjanoj da Type R 15ka lijepo svira i duboko ide,

kutija je napravljena a od cega drugo nego MDF_a 18mm,

nazalost nisam uspio napraviti slike samog rezanja kutije , ali ima ih par iz procesa proizvodnje i finalni izgled, te kako je sve sjelo u auto. s obzirom da smo sinoc oko 22 zavrsili je , malo su slike u banani jer je mobitelom slikano po mraku...

za prednje systeme i panele cekamo da Adi nabavi tapacirunge jer su oni sto ih on ima na autu totalno polomnjeni i neupotrebljivi...

Osim ovoga na slikama jos su provuceni i napojni kabal DLS 21mm2 te kablovi za prednje zvucnike , danas jos se provlace cinch kablovi ...

evo lagano i fotke :


prve tri stranice sastavljene







Sarafi koji sve to drze i cuvaju da zvjer ne rastavi kutiju :) vojska prava



na kraju je kutija ispala ovako nekako



prva proba u gepeku



napomena da je rezervna guma out i da je i u prostoru rezervne gume kutija...



prva proba sa wooferom kako ce to izgledati



poslije svega 1.8T masina imat ce sa cime da se bori



mighty Type R




to be continued....
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

imam pitanje u vezi blow off-a, interesuje da li se cuje na manjim obrtajima i da li je to onaj fini šištavi zvuk, znam da si radio u A3M-u i ja planiram pa neznam da li da uzmem kao u tebe ili samcov koji je malo skuplji
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Auto sam vidio juce a i upoznao vlasnika :)

Drug svaka cast na ovom josh jednom , a gepek ce da bude strashan poznavajuci Muhine i Farisove ideje :lol:

Da ga sto prije zavrshish tj. tu finalnu obradu i da odradish ta sjedista i tapacirunge ;)

Pozdrav od Seat Leona crnog :lol:
 
Početnik
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Evo malo update slikica ,

projekat lagano napreduje , nazalost nemamo puno vremena da vas drzimo update-ovanim ali kako stigneo tako i bude...

gepek je u fazi privodjenja kraju i danas se nadamo da ce radovi sa fiberom biti zavrseni , a ujedno i prva faza projekta ,

druga pravljenje panela za naprijed i instalacija svega ( ugradnja komponenti) , nakon sto auto dodje sa finalne obrade iz A3M


u fazi izrade nam je malo nedostajalo vremena za slikanje pa neki dijelovi nisu uslikani













to be continued .... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top