Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Svaka vam cas na ovome, extra uradjeno! Ljubomora je bolest ali ja moram priznati da sam ljubomoran na vlasnika!
 
Početnik
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

kako sam rekao jos nije sve zavrseno :) ima tu jos ideja koje nam padaju na pamet :) al bice rime kad bude plime :).....


sto se tice prostora kod veceg pojacala nema mjesta staviti vise nista , a sa desne strane e druga prica pa tu ide i iznenadjenje...
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Exstra auto , a projekat je ludilo ..nemogu ni da zamislim kako ce to sve izgledati na kraju ... felge su do bolaa .. Koja je cjena ovakvih 18"..
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Ovog Audija vidjeh u Travniku u utorak 08.07.2008 godine...i odmah jedan detalj koji mi je cijelo vrijeme ''udarao'' u oči je bio to, koliko sam mogao primjetiti da se zadnja 2 lonca podosta razlikuju?

Ono se pod hitno mora napraviti:)

Mislim toliko para ulozeno u auto i sad lijevi lonac( gledano sa zadnje strane) originalan,dok je drugi desni čini mi se golf 3?
 
Početnik
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

onda nisi vidio ovaj auto jer je na ovom stock izduv , znaci ne vidi se nista
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Lexillium je napisao(la):
Ovog Audija vidjeh u Travniku u utorak 08.07.2008 godine...i odmah jedan detalj koji mi je cijelo vrijeme ''udarao'' u oči je bio to, koliko sam mogao primjetiti da se zadnja 2 lonca podosta razlikuju?

Ono se pod hitno mora napraviti:)

Mislim toliko para ulozeno u auto i sad lijevi lonac( gledano sa zadnje strane) originalan,dok je drugi desni čini mi se golf 3?

Auto jeste prolazilo kroz Travnik u utorak, ali kao sto je Muha rekao, ima samo jedan lonac i taj je STOCK - za sad.
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

bmw 330d je napisao(la):
Exstra auto , a projekat je ludilo ..nemogu ni da zamislim kako ce to sve izgledati na kraju ... felge su do bolaa .. Koja je cjena ovakvih 18"..

Tomason TN6 felge, 18 col kostaju 499 KM / komad sa PDV. Na gotovinu imate 10% popust.

LP,
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Super su felge , nadam se da ce biti uskoro neko snizenje na ove felge,,;) pozd
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

projekat je odlican i respect svima..... jos nisam imao prilike da ga vidim po gradu, a valjda ce ubrzo biti sve gotovo....:icon_smile:
 
Početnik
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

nastavak projekta je u toku , dakle imamo krenuli smo za izradeom panela za prednja i zadnja vrata


zadnja strana panela



i jos jednom




prsten izrezan i postavljen





3 puta rezi jednom mjeri :)








izljevena i gornja strana panela, u koju je ugradnjena ploca u koju ce biti postavljen plexi sa logom /////ALPINE




majstor Faris u prljavom poslu , brzo radi sa cetkom nemozes ga ufatiti




slijedeca misija danas zavrsiti prednje panele i zadnje ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top