Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

uuuu jeben auto stvarno svaka cast momcima iz A3M-a sve mi se svidja kod auta stvarno nemam zamjerki pravi pimperski, jebacki auto ;)
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Pre prelijepo! Extra! Boja mi se posebno svidja! Stvarno nemam rijeci za auto!
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

extra uradjeno,samo mi malo nije jasan onaj ondje prelaz kod fara prema tablici al mozda to na slikama izgleda ovak nekako cudno uzivo je vjerovatno bolje.
dobra boja,cestitam
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

nema se sta pricati, svi komentari bi bili suvisni... jedva cekam da vidim makinju na nasim cestama....
 
Legend
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

odlicno izgleda, samo bi meni mocnije i strasnije izgledo crne boje,
ali u svakom slucaju predobro auto;)
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

jebote!!!! najjaca boja za audi!!! presavrseno auto,nista vise ne diraj!!!
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Strašan Audi...čestitam na svim uradjenim radovima, jedan od najboljih A3-ki koje sam vidio (a nagledo sam ih se mnogo). Ova je sigurno u top 3...respect za sve uradjeno, pogotovo jer si odjednom sve radio. Bijela boja mu leži extra, pravo sportski.

I ja sam prije Leona vozio A3, to auto ima mnogo potencijala što si ti i iskoristio. Svaka čast :cool:
 
Legend
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

svaka cast,audi je ispao odlican,bijela mu je sjela bas prefino
 
Početnik
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

auto jos nije dovrsen, cak je daleko od toga, ima se dosta raditi a pogotovu ako govorimo o finalnoj obradi i INTERIJERU,

prije par dana je auto dovezen kod nas kako bi se audio segment upotpunio...

znaci radi se u prtljazniku instalaciju audio systema koji se sastoji od slijedeceg


- Subwoofer Alpine SWR1542D
- Subwoofer Amplifier Alpine MRP-M850
- Prednji zvucnici Alpine SPE-17CS
- Zadnji Zvucnici Alpine SPE69C3
- Pojacalo za prednje i zadnje zvucnike Alpine MRP-F250
- Kondenzator ESX 1F
- DLS ozicienje
- HeadUnit Alpine IVA-D105R


U prednja vrata ce se raditi paneli za 16cm kompo system , gepek ce cijeli biti uradjen kompletan u fiberu i tapaciran da se slaze sa unutrasnjosti auta..

biti ce i slika kad se pocne sa radovima , trenutno su pripreme u toku...
 

IGY

Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

jedino sam se danas razocarao kad sam vidio kako je lose bad look uradzen
rubovi su jako ostri, mal se nisam porezao :D
i razocaralo me to sto sam vidio malo korozije, na tek ofarbanom autu, tacnije na haubi,

ali u biti je predobro sklopljen, i vjerujem da ce se ove sitnice sto sam danas primjetio sanirati
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

lijep auto... licno nisam ljubitelj plastike i sl dzidza midza na autu, ali ovaj auto je profesionalnu uradjen i radi se... dobar posao i puno truda je ulozeno stoga i respect za vlasnika i navedeni projekat... sretno u daljim radovima i sto vise pehara kuci da doneses i osvajas...

pozdrav
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

buray svaka teb daalaaaa auto je do bolaa jeboteee boja superr///ostalo jos boljee samo jos slikaa bolji....... samo polako saadaaaa...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top