Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

ja se iskreno nadam da stopovi i farovi nisu UPROPASTENI do sad od ovih RADOVA... :p:p
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Kao prvo da javim da su radovi privremeno obustavljeni zbog same promjene ideje o preradi, pa se moraju neke stvari izmjeniti a i unutrasnjost treba da se radi. Tako da odma javim da auto nece biti gotovo jos nekih 10tak dana. Malo je ovo potrajalo, ali bice vrijedno cekati. Material za presvlacenje unutrasnjosti je posebno narucen od direktnog proizvodjaca iz francuske... Tako da nikad kraju posla i izmjenama na autu. Rupa bez dna :)

A evo i neke slike:

DSC04629Large.jpg


DSC04630Large.jpg



Blagi bad look haube:

29052008257.jpg


29052008254.jpg


29052008255.jpg
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

e sad je mnogo bolji prednji dio auta,nek si odradio bad look svaka cast :)
neka nek traje koliko traje ali ce bit onda top auto :)
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Svaka čast... nisam prije pratio ovu temu... pa sam sve redom pročitao i pregledao... ;) ako ima šta novo, obavijesti :)

pozz.
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

audi je :icon_eek: , moja skrivena patnja :D ...stvarno max respect za radove...mogu mislit kolko si para pljuno za to i kolko ces jos da das...
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Automobil je sinoc zavrsen sto se tice lakiranja i vanjskog styling-a. Tu ima jos dorade koja ce se zavrsiti kada momci iz Car-Audia (u ciji kvalitet ne sumnjamo) zavrse sa muzikom. Znaci automobil je u Sarajevu, ali se vraca nazad u Banja Luku u A3M tuning centar za finalnu obradu vanjskog stylinga i odradu unutrasnjeg stylinga - te montiranje izduvnog sistema.

Slike u toku dana.

LP,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top