Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Audi A3 powered by car audio( nesto novo na stranici Tomason.de )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

hmm nadam se da ce se ova hauba uklopit na ovaj branik jer ovako nenormalno strsi a sto se tice ovih satića i volana totalno profulano... mislim da je daleko bolji onaj originalni audijev volan od ovog i ja ga nikad nebi mjenjao ni njega nit bi stavljao ove satove izgledaju nedovrseno..
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Hauba se uklapa sigurno - auto nije bas bilo bez lupanja, pa je tako stajala i na originalnom braniku, a sto se tice volana i satića :) to je privremeno da se uradi sve kako treba a volan ide drugi i satici drugi puno ljepsi :)

Volan je Momo TREK Alcantra:

swtrekgrey.jpg


A satici su ovi:

GR%20MLB375.gif


PI%202193.gif


PI%202184.gif
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

aham viidis nisam ni sumnjao da ce to biti odradjeno kako treba nego ajd ipak da provjerim :)
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

da onaj volan i satici kao sto rece pike totalno ne ide...
volan i satici pravi koridor tuning.
sto si onda ovaj stavljo i ove satove ako ces stavljati ovaj momo volan koji je extra

napreduje fino,svaka cast
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

lov2xlr8 je napisao(la):
da onaj volan i satici kao sto rece pike totalno ne ide...
volan i satici pravi koridor tuning.
sto si onda ovaj stavljo i ove satove ako ces stavljati ovaj momo volan koji je extra

napreduje fino,svaka cast

vjerovatno mu nisu stigli jos uvijek djelovi...
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

Volan predobar...a nikako mi se ne uklapa carbon-look noisac satica...ja bi to prefarbo u bijelo da mi se uklopi u interijer hehe...
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

tibor987 je napisao(la):
Volan predobar...a nikako mi se ne uklapa carbon-look noisac satica...ja bi to prefarbo u bijelo da mi se uklopi u interijer hehe...

Mozda se i prefarba... a mozda i ne, jer ce biti jos nekih sitnih carbon detalja, tako da.... mozda se i uklopi kad se sve zavrsi, ako ne, lako je prefarbati.
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

ako nista uvijek se to moze tapacirati u neki materijal da se uklopi u boju a stuba...
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

sve je extra al iskreno prednja karambolka je mogla i bolja da ide al...svako ima svoj ukus i stil ;)
 
Član
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

licno ,ove cukice i volan su mi odvratni ,to nikad nisam ni podnosio,ali sve je stvar ukusa
 
RE: Audi A3 1.8T powered by A3M

E pa dugo se nismo javljali :) Ovako, radovi, veci, se blize kraju, auto je spremno za lakiranje, u utorak ce biti lakirano. I onda samo jos par sitnica da se uradi pa do nove posiljke robe sa novim stvarima. Auto trenutno izgleda ovako:

24052008222.jpg



24052008231.jpg



24052008225.jpg



24052008232.jpg



24052008228.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top