Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Član
Hehehe bruda ba sve je ba ok.de ba sve je uredu malo sale jbg.ne treba napetosi hehe kosto kazes svalo auto ima ti sitnica heheh ima i ivica :) na gepeku ogrebotinu hehehe eto sad ivice :) :) zezam se hvala vama na tim kritikama jbg.dobro dodju da se to popravi sto se primjeti
 
Član
Sad ja znam odakle je tebi ostalo ovo PINK, svaki dan ovdje dok si bio nosao pink patike i duxerice , cak i L-2 , dok smo boravili vukao si na pink :D:lol:

Extra je ovo druze ispalo, na ovu boju auta lijepo je sjelo, samo jos malo nekih sitnica ako ima da popravis i to je to...

Hajde da pokupis jos koju nagradu ;)
 
Član
Ma ovo sa pink detaljima je baš cool ističe se i fino izgleda :cool:
A upravu je ivica moglo se i bolje lakirati, nakon pink baze kompletne felge lakirati bezbojnim :cool:

Raspitaj se ko dobri radi sa alkantrom pa nek ti samo presvuče one dijelove gdje je izlizano vec dosta ne moraš komplet za sad :cool:

Trebo si doc tamo na dB da izmerimo, mjerili smo jednaput u banja luci dok je bio audi kod prethodnog vlasnika bilo nekih 137 dB al može se to još navuci, kutija nije za toga al su komponente jake ima potencijala i za to namjenu :cool:
 
Član
Mensur84 je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
Mensur84 je napisao(la):
hehe ok.hvala ti :cool: jbg.ne upoznasmo se ni danas ja sam pito gdje ste kazu tamo ste bili valjda negdje u cosku ako mogu tako reci :icon_smile: jeste li dobili kakve nagrade??

Da da... Bili smo gdje je dB, roštiljali :icon_biggrin: Nisam se ja takmičio, imali smo 1. i 2. mjesto. Šta je sa tobom?

1 mjesto u Extreme style

MuMa je napisao(la):
Mensur84 je napisao(la):
xzone je napisao(la):
e ovo je prejebeno ispalo kome se nesvidja nemora ni gledati :)) nek si uradio malo promjenu dosadi sve isto ako nista dosadi sve isto a uzivo mogu misliti da je jos bolje,, kako god uvijek se moze vratiti kako je bilo ali jos jednom da cestitam predobro je ispalo

Hvala druze ;);) i bas dobro si im i reko :) :) al boze moj sta ces nismo svi istog ukusa :icon_question: nekom se svidja nekom ne pa ja...a svako ima auto i neka radi na svome autu sta on misli da je najbolje :icon_smile: a kosto i kazes dosadilo je ba bas bijeli komplet jbg.i trebalo je malo nesto da ubije bjelinu

passatljuti je napisao(la):
ma svaka cast a ovi "tuneri" sto kazu da nevalja bujrum napravite nesto bolje znam covjeka i svaka mu cast stvarno voli ovo auto nije kao neki sto kupe auto u koje je neko ulozio trud pa to unisti nego stvarno i dalje nastavlja sa radovima
SVAKA CAST MAJSTORE

Hopa kvrk :) :) haman ne stvarno poznajes dobro ;) hvala druze na lijepim rijecima i pohvalama ;)

MeBeSad je napisao(la):
dobro je ispalo samo bi ja vratio znak u mat.... ;)

Bio je u matu druze jbg.i nije mi bilo bas to to :icon_question: ma haj bit ce boja ba :lol: samo neka je nama sofa ziv i njegov PS :lol::lol::cool:

soffa je napisao(la):
ako iko zna brudu ja sam od djetinjstva se sjecam svakog auta i nijedno nije unistio mislim na tuning a ovako da ne pricam..pa ovakvog audija a3 crnog kad je imo ja mislim da si jos u skolu isao pa onaj cetvorka sa najboljom muzikom tada u to vrijeme pa hundai akccent pa onaj coupe..pa bmw 7 pa kasnije SL500 koji je imao drasticna zvuk i koji je jednostavno letio..pa pug 207 kojeg ja necu przalit nikad sto ga ne kupi..al znaci sva su bila auta sa stilom odradjena..i de bruda sliku odpozadi...:D

hehe zaboravio si bruda nabrojat jos auta :lol::lol: pa gdje je tu Mercedes ML,E-klasa,S-klasa pa bmw 330 pa bmw 320 :icon_smile: peugeot 207-cc pa peugeot 4007 jbg.ima toga jos ba samo mi nemoze da naupadne al ovo od svega nabrojano je sve R.I.P :lol: 28 udesa Sofa nije malo od toga 6 totlani steta :lol::lol: al haj nejse samo jednom se zivi ;)













Nebi ti bio Mumic da nesto ne balis :lol::lol: ima se moze se ;) nego nevidjam te po ovim druzenjima jbg.ti poceo ko dana tuning za avliju :lol::lol:
Neda nam admin da puno mjenjamo temu :) ;) mladost ludost bruda





 
Član
evo bruda malo ja opet..gledaj kako se cura naljutila..ovo samstavio samo sto ti govore za tvoju haubu da nije pod spagu...:D:D
user121121pic2632313011.jpg
 
Top