Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Član
hehe ok.hvala ti :cool: jbg.ne upoznasmo se ni danas ja sam pito gdje ste kazu tamo ste bili valjda negdje u cosku ako mogu tako reci :icon_smile: jeste li dobili kakve nagrade??
 
Član
Mensur84 je napisao(la):
hehe ok.hvala ti :cool: jbg.ne upoznasmo se ni danas ja sam pito gdje ste kazu tamo ste bili valjda negdje u cosku ako mogu tako reci :icon_smile: jeste li dobili kakve nagrade??

Da da... Bili smo gdje je dB, roštiljali :icon_biggrin: Nisam se ja takmičio, imali smo 1. i 2. mjesto. Šta je sa tobom?
 
Član
Mensur84 je napisao(la):
xzone je napisao(la):
e ovo je prejebeno ispalo kome se nesvidja nemora ni gledati :)) nek si uradio malo promjenu dosadi sve isto ako nista dosadi sve isto a uzivo mogu misliti da je jos bolje,, kako god uvijek se moze vratiti kako je bilo ali jos jednom da cestitam predobro je ispalo

Hvala druze ;);) i bas dobro si im i reko :) :) al boze moj sta ces nismo svi istog ukusa :icon_question: nekom se svidja nekom ne pa ja...a svako ima auto i neka radi na svome autu sta on misli da je najbolje :icon_smile: a kosto i kazes dosadilo je ba bas bijeli komplet jbg.i trebalo je malo nesto da ubije bjelinu

passatljuti je napisao(la):
ma svaka cast a ovi "tuneri" sto kazu da nevalja bujrum napravite nesto bolje znam covjeka i svaka mu cast stvarno voli ovo auto nije kao neki sto kupe auto u koje je neko ulozio trud pa to unisti nego stvarno i dalje nastavlja sa radovima
SVAKA CAST MAJSTORE

Hopa kvrk :) :) haman ne stvarno poznajes dobro ;) hvala druze na lijepim rijecima i pohvalama ;)

MeBeSad je napisao(la):
dobro je ispalo samo bi ja vratio znak u mat.... ;)

Bio je u matu druze jbg.i nije mi bilo bas to to :icon_question: ma haj bit ce boja ba :lol: samo neka je nama sofa ziv i njegov PS :lol::lol::cool:

soffa je napisao(la):
ako iko zna brudu ja sam od djetinjstva se sjecam svakog auta i nijedno nije unistio mislim na tuning a ovako da ne pricam..pa ovakvog audija a3 crnog kad je imo ja mislim da si jos u skolu isao pa onaj cetvorka sa najboljom muzikom tada u to vrijeme pa hundai akccent pa onaj coupe..pa bmw 7 pa kasnije SL500 koji je imao drasticna zvuk i koji je jednostavno letio..pa pug 207 kojeg ja necu przalit nikad sto ga ne kupi..al znaci sva su bila auta sa stilom odradjena..i de bruda sliku odpozadi...:D

hehe zaboravio si bruda nabrojat jos auta :lol::lol: pa gdje je tu Mercedes ML,E-klasa,S-klasa pa bmw 330 pa bmw 320 :icon_smile: peugeot 207-cc pa peugeot 4007 jbg.ima toga jos ba samo mi nemoze da naupadne al ovo od svega nabrojano je sve R.I.P :lol: 28 udesa Sofa nije malo od toga 6 totlani steta :lol::lol: al haj nejse samo jednom se zivi ;)






Ma lako je tebi hlupati dok je Otac sponzor sto sad ne hlupas Kad ti odrzajes i sve :p HAHAHAHHAHAHAH Hjoj onog SL500 cim malo popijes gume odose druge se stavljaju
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Mensur84 je napisao(la):
hehe ok.hvala ti :cool: jbg.ne upoznasmo se ni danas ja sam pito gdje ste kazu tamo ste bili valjda negdje u cosku ako mogu tako reci :icon_smile: jeste li dobili kakve nagrade??

Da da... Bili smo gdje je dB, roštiljali :icon_biggrin: Nisam se ja takmičio, imali smo 1. i 2. mjesto. Šta je sa tobom?

1 mjesto u Extreme style

MuMa je napisao(la):
Mensur84 je napisao(la):
xzone je napisao(la):
e ovo je prejebeno ispalo kome se nesvidja nemora ni gledati :)) nek si uradio malo promjenu dosadi sve isto ako nista dosadi sve isto a uzivo mogu misliti da je jos bolje,, kako god uvijek se moze vratiti kako je bilo ali jos jednom da cestitam predobro je ispalo

Hvala druze ;);) i bas dobro si im i reko :) :) al boze moj sta ces nismo svi istog ukusa :icon_question: nekom se svidja nekom ne pa ja...a svako ima auto i neka radi na svome autu sta on misli da je najbolje :icon_smile: a kosto i kazes dosadilo je ba bas bijeli komplet jbg.i trebalo je malo nesto da ubije bjelinu

passatljuti je napisao(la):
ma svaka cast a ovi "tuneri" sto kazu da nevalja bujrum napravite nesto bolje znam covjeka i svaka mu cast stvarno voli ovo auto nije kao neki sto kupe auto u koje je neko ulozio trud pa to unisti nego stvarno i dalje nastavlja sa radovima
SVAKA CAST MAJSTORE

Hopa kvrk :) :) haman ne stvarno poznajes dobro ;) hvala druze na lijepim rijecima i pohvalama ;)

MeBeSad je napisao(la):
dobro je ispalo samo bi ja vratio znak u mat.... ;)

Bio je u matu druze jbg.i nije mi bilo bas to to :icon_question: ma haj bit ce boja ba :lol: samo neka je nama sofa ziv i njegov PS :lol::lol::cool:

soffa je napisao(la):
ako iko zna brudu ja sam od djetinjstva se sjecam svakog auta i nijedno nije unistio mislim na tuning a ovako da ne pricam..pa ovakvog audija a3 crnog kad je imo ja mislim da si jos u skolu isao pa onaj cetvorka sa najboljom muzikom tada u to vrijeme pa hundai akccent pa onaj coupe..pa bmw 7 pa kasnije SL500 koji je imao drasticna zvuk i koji je jednostavno letio..pa pug 207 kojeg ja necu przalit nikad sto ga ne kupi..al znaci sva su bila auta sa stilom odradjena..i de bruda sliku odpozadi...:D

hehe zaboravio si bruda nabrojat jos auta :lol::lol: pa gdje je tu Mercedes ML,E-klasa,S-klasa pa bmw 330 pa bmw 320 :icon_smile: peugeot 207-cc pa peugeot 4007 jbg.ima toga jos ba samo mi nemoze da naupadne al ovo od svega nabrojano je sve R.I.P :lol: 28 udesa Sofa nije malo od toga 6 totlani steta :lol::lol: al haj nejse samo jednom se zivi ;)






Ma lako je tebi hlupati dok je Otac sponzor sto sad ne hlupas Kad ti odrzajes i sve :p HAHAHAHHAHAHAH Hjoj onog SL500 cim malo popijes gume odose druge se stavljaju






Nebi ti bio Mumic da nesto ne balis :lol::lol: ima se moze se ;) nego nevidjam te po ovim druzenjima jbg.ti poceo ko dana tuning za avliju :lol::lol:
Neda nam admin da puno mjenjamo temu :) ;) mladost ludost bruda
 
Član
Pozdrav druze,evo mene malo sa kritikama
Reko bih ti i uzivo u brckom,al nisam te naso
auto ko auto je ok,al sa 5m u daljini,pragove fiksiro sarafima?
Barem ste mogli zastitit auto kad ste ga farbali,svagdje boja promasena tj.niste zastitili ga.a i ono roza...isto

Eto,nadam se da se neces ljutit,samo ti kazem iskreno,mjenjaj lakirera :)
 
Član
Ma jok bruda kakva ljutnja jbg. A sto se tice farbe u pravu si jbg.ima dosta boje sto je probilo jbg. Slede farbanje ce bit bolje :) a ne kontam te sta za roze hoces da kazes? Jeli i tu ima negdje da je probilo ili?
 
Član
Presla roza na haubu i po braniku,nije zasticeno bilo.ja mislim da bi najbolje bilo mjenjat lakirera:)
 
ma treba ovom autu kompet osvjezenje boje mozda i promjena davno je on farban dosta se tu sranja po njemu lijepilo i desavalo , puhni ti njega u neku lijepsu boju iz te "dostavne" :lol:
 
Član
Bruda pa zar i ti me hehehe zezam se ;) puhno sam ga u januaru bruda u mat bijelu :/

Nebi bas reko Ivice da ima roze po haubi i braniku to je bilo zasticeno :/ jest malo po maski otislo od grila al malo sasvim.....Al haj neka si mi reko bas cu sad otic to da skeniram odma :)
 
Član
ma nista bruda kad ti dojadi sve ovo odradit cemo ti dvije varijante jedna crvena matt a druga siva matt ali da skines foliju sa tomasonki
evo ovako nesto sto se boje tice..
bmw-e60-in-cherry-red-matte-metallic-is-a-vossen-superstar-photo-gallery_7.jpg

4841.jpg
 
Član
Haman je moj danas dan heheh sta se navalili ba :) ovaj me za farbanje proziva onaj drugi boja ko u dostave a ovaj treci mi salje bmv bordo la selco dragi ne salji mi bmv stavit cu te na blokic :) znas da tu skalmeriju ne volim

Little Dragon je napisao(la):
a nisam znao da si osvjezio boju nisam ga vidio uzivo :D

Neka ba nema veze bruda hvala ti za dostavu :) zezam se haj vidjet ces ako bog da... jeli dolazis za tz. 2.6
 
:icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad: citam ovo i suze mi krenuse sve neki tuneri pa uzeli po ,audiju ovakav oje onakav je preslo par kapljica ,pa nevalja roze boja znaci covjekovo auto neka radi sta hoce lijepo je vidjeti ovakvo auto kada komisija nije primjetila i osvojio je 1.mjesto sad da mi gledamo male tackice NI JEDNO AUTO NIJE SAVRŠENO cast izuzetcima kao sto je Ivica ja da sam kao ti rekao bi soffi da ga uradi citavog na ps u roze al ne da objavljuje u temu vec da tebi posalje u inbox pa ti objavi ako sam nekog uvrijedio sorry
 
Top