Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Član
e jesi mi poslo i auto kako treba :lol::lol: B-ruku M-edju W-ozilima :lol::lol::lol: nisam ljubamac nikako bmw-a al haj oprostit cemo ovaj put heheh zezam se ;)

A druze kad vidis u zivo ako bog da onda cu da cujem kom. Jeli vazi :)
I slobodno tad reci sve sto imas drugo je uzivo a drugo je na slikama vjeruj :)

Nego jeli idete u Ned.za Brcko imal ko iz sreb.da ide?
 
Član
Jbg.trebamo se dog.pa svi skupa krenut...mi smo u planu da krenemo sa benzikse sa sickog u 9h pa eto ako hocete da nas sacekate negdje pa da idemo skupa ;)
 
Član
Mensur84 je napisao(la):
Jbg.trebamo se dog.pa svi skupa krenut...mi smo u planu da krenemo sa benzikse sa sickog u 9h pa eto ako hocete da nas sacekate negdje pa da idemo skupa ;)

Mi smo planirali bit u brčkom u 9h
 
Član
e ovo je prejebeno ispalo kome se nesvidja nemora ni gledati :)) nek si uradio malo promjenu dosadi sve isto ako nista dosadi sve isto a uzivo mogu misliti da je jos bolje,, kako god uvijek se moze vratiti kako je bilo ali jos jednom da cestitam predobro je ispalo
 
ma svaka cast a ovi "tuneri" sto kazu da nevalja bujrum napravite nesto bolje znam covjeka i svaka mu cast stvarno voli ovo auto nije kao neki sto kupe auto u koje je neko ulozio trud pa to unisti nego stvarno i dalje nastavlja sa radovima
SVAKA CAST MAJSTORE
 
Član
ako iko zna brudu ja sam od djetinjstva se sjecam svakog auta i nijedno nije unistio mislim na tuning a ovako da ne pricam..pa ovakvog audija a3 crnog kad je imo ja mislim da si jos u skolu isao pa onaj cetvorka sa najboljom muzikom tada u to vrijeme pa hundai akccent pa onaj coupe..pa bmw 7 pa kasnije SL500 koji je imao drasticna zvuk i koji je jednostavno letio..pa pug 207 kojeg ja necu przalit nikad sto ga ne kupi..al znaci sva su bila auta sa stilom odradjena..i de bruda sliku odpozadi...:D
 
Član
xzone je napisao(la):
e ovo je prejebeno ispalo kome se nesvidja nemora ni gledati :)) nek si uradio malo promjenu dosadi sve isto ako nista dosadi sve isto a uzivo mogu misliti da je jos bolje,, kako god uvijek se moze vratiti kako je bilo ali jos jednom da cestitam predobro je ispalo

Hvala druze ;);) i bas dobro si im i reko :) :) al boze moj sta ces nismo svi istog ukusa :icon_question: nekom se svidja nekom ne pa ja...a svako ima auto i neka radi na svome autu sta on misli da je najbolje :icon_smile: a kosto i kazes dosadilo je ba bas bijeli komplet jbg.i trebalo je malo nesto da ubije bjelinu

passatljuti je napisao(la):
ma svaka cast a ovi "tuneri" sto kazu da nevalja bujrum napravite nesto bolje znam covjeka i svaka mu cast stvarno voli ovo auto nije kao neki sto kupe auto u koje je neko ulozio trud pa to unisti nego stvarno i dalje nastavlja sa radovima
SVAKA CAST MAJSTORE

Hopa kvrk :) :) haman ne stvarno poznajes dobro ;) hvala druze na lijepim rijecima i pohvalama ;)

MeBeSad je napisao(la):
dobro je ispalo samo bi ja vratio znak u mat.... ;)

Bio je u matu druze jbg.i nije mi bilo bas to to :icon_question: ma haj bit ce boja ba :lol: samo neka je nama sofa ziv i njegov PS :lol::lol::cool:

soffa je napisao(la):
ako iko zna brudu ja sam od djetinjstva se sjecam svakog auta i nijedno nije unistio mislim na tuning a ovako da ne pricam..pa ovakvog audija a3 crnog kad je imo ja mislim da si jos u skolu isao pa onaj cetvorka sa najboljom muzikom tada u to vrijeme pa hundai akccent pa onaj coupe..pa bmw 7 pa kasnije SL500 koji je imao drasticna zvuk i koji je jednostavno letio..pa pug 207 kojeg ja necu przalit nikad sto ga ne kupi..al znaci sva su bila auta sa stilom odradjena..i de bruda sliku odpozadi...:D

hehe zaboravio si bruda nabrojat jos auta :lol::lol: pa gdje je tu Mercedes ML,E-klasa,S-klasa pa bmw 330 pa bmw 320 :icon_smile: peugeot 207-cc pa peugeot 4007 jbg.ima toga jos ba samo mi nemoze da naupadne al ovo od svega nabrojano je sve R.I.P :lol: 28 udesa Sofa nije malo od toga 6 totlani steta :lol::lol: al haj nejse samo jednom se zivi ;)
 
Član
OOjj jaa onaj 4007 kad sam med drzo a ti vozio 200km do turnira..pa kad si sa mojim tecicec pokupio one kosilice...hejj tih vremena boze..all onom audiju si duzu izvadio..aa PS je uvjek upaljen kome god sta treba cim bude imao vremena odradit cu i pomoci..;)
 
Administrator
brude:D držite se teme, i ne spamajte. Neke stvari možete pričati i preko pm-a, bez zatrpavanja garaže.

:icon_exclaim:
 
Član
Nego Zlaja jeli se druzis i dalje svog misljenja onog prvog da mu ne stoji ova boja felgi i prednje dijela??:icon_smile::icon_smile:
 
Top