audi 80 tdic ofarbano auto str 55

audi 80 tdic ofarbano auto str 55

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: AUDI 80 + JOŠ u pod i prvo oštećenje st.13

tvrdoglavi je napisao(la):
najlakse je reci spusti,ali kad izadjes na cestu,onda je belaj :icon_sad:

kod mene ja naprijed vjerovatno jos nize (izduvnom zapara na lezecem policajcu - sreca da je jedno 2 cm nize od kartera), ali nema kojekakvih plastika...

ostavi ti njega druze nisko al skini pragove...:D
 
RE: AUDI 80 + JOŠ u pod i prvo oštećenje st.13

vrati to kako je bilo,na normalnu visinu,nemamo mi puteve za takvo nesto:123:
 
Legend
RE: AUDI 80 + JOŠ u pod i prvo oštećenje st.13

steta druze , uvijek kazem najljepsi audi 80 ..... malo taj prag odudara,da ga nemas bez problema bi ti i nize mogao ,ali eto , sreca pa nije to nesto puno .... skini , ispod poliesterom malo podebljaj , izvana fini kit i to je to

a sto se tice ovih lezecih policajaca,nisam protiv ali ih redaju i gdje treba i gdje netreba i neki su stvarno previsoki ,.....preko mjere bem im M...., ja svaki lizem sa prednjom ralicom , sreca pa je savitljiva , nije kruta
 
Član
RE: AUDI 80 + JOŠ u pod i prvo oštećenje st.13

srce me boli sto nisam slikao corvettu danas, auto je BUKVALNO prednjim branikom na 2.5 cm od zemlje.....strava :D
 
Legend
RE: AUDI 80 + JOŠ u pod i prvo oštećenje st.13

trizex je napisao(la):
ja bi promijenio pragove :)

hahahha nisam nastran al volim ovog trizexa :D

btw :
jbg, najgore je kad ajd da kazem vozis visocije auto, i onda ga spustis i nemas predstavu gdje ces zapeti, gdje mozes proci i to.. ja sam tako xxx puta zapeo kad sam tek spustio auto, al kasnije se naviknes, skontas gdje mozes gdje ne.. ima cak ulica u sarajevu, gdje znam da ne mogu proci ili necu zbog rupa i za mene ne postoje :icon_biggrin:

znaci.. samo je pitanje koliko zelis da se odreknes nekih stvari, da bi dobio na drugoj strani, eh sad ima ljudi koji hoce i koji nece, pa ti skontaj u koju grupu spadas :D

na kraju krajeva, skini pragove, nastavke i kaci karterom :lol:
 
Član
RE: AUDI 80 TDic

ma netreba mu naprijed registracija,ovako je ljepsi,bitno je da ima nazad :D,lijep audi;)
 
Član
RE: AUDI 80 TDic

svi govore spusti,a malo po malo struzes i skines zastitu s njega,polomis pragove i slicne gluposti
mi zakucali kockicu u pod,kad dodje lik,kaze,sta je,nije uopste niska,moze to jos:icon_mad:
karter 4,5cm od zemlje bio
vracaj ga u zrak,pusti sminku,vidjet ces kako pare cure iz dzepa za popravku,pogotovo kad vozis po nepoznatoj cesti,noke napisa,po gradu mozes skontat gdje moze,gdje ne moze,to ide i nekako
al brate,kad krenes negdje gdje nisi isao sa spustenim,vidjet ces struganja
zato...u pamet,tj u zrak....
kome je do razbijenih karterai struganja,nek zakucava
btw,zasigurno najljepsi audi kojeg sam vidio...vidjen si u zenici prosle godine ja misllim,uglavnom,jaran dodje,prica mi kak je mocan audi,i na kraju skontamo da si to ti:cool:
 
Član
RE: AUDI 80 TDic

Tablica je na zadnjem sjedištu moram kupiti obostrano ljepljivu traku da je zalijepim.
Teško je i ovoliko spušteno voziti jer do posla imam 3 ležeća koja prelazim u milimetar a prošle godine sam bio u Zenici a i ove ću uskoro malo da se provozam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top