audi 80 tdic ofarbano auto str 55

audi 80 tdic ofarbano auto str 55

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo malo promjena audi dobio angel eyes farove i felge RC sa gumama 205/50 R15






slike su malo loše jer su slikane mobitelom a sutra stižu bolje kao i kompletnog auta
 
Član
RE: audi 80

audi je premocan,extra izgleda al mi nekako ovi farovi nisu legli,ne znam sto.extra su kad same njih gledam al na autu...hmmm...ocekivao sam vise...mozda je i do slika...al je najbitnije da se tebi svidja,a ovo je najljepsi audi ove generacije koji sam vidio u BiH
respect;)
 
Član
RE: audi 80

dobre feluge i svjetla ;)
malo je maska off,da ima onaj okvir okolo bila bi
ekstra,imao je umene stric na audiju okvir na maski izgleda sa njim ko B4 :D
 
RE: audi 80

Sinoc vidjoh Audi, predivan je...Svaka cast...Sto neko prije mene rece jedan od najljepsih ove generacije u BiH...Samo naprijed...;)
 
Član
RE: audi 80

jesam ti naso felge i farove , top su :) a ta maska je tu samo dok se ne zavrsi prava . prvo ide bez znaka sa rebrima a preko obrva sto ide oko maske pa preko farova
 
Legend
RE: audi 80

@ zatvoraš

Potrudi se da više nekaciš ove postere ovolike, razvali forum, a nemoraš ni za svaki put kad postavis sliku otvorit novu temu. Mozes odsad redat sve slike ovdje.

Što se tice auta ....

:lol: ispod stola sam :lol:
 
RE: audi 80

prijatelju iskreno da kazem farovi mu nikako ne stoje,a sto se tice maske jeli ima ovdje uopste neka maska na audiju,nekako je jako providno,ja vidim samo hladnjak,orginalni farovi su bolji u svakom pogledu od ovih,a felge su super i lijepo stoje na ovom audiju,nemoj da bi sta zamjerio to je bilo samo moje misljenje,na kraju kosto kolege rekose,naj bitnije je da se tebi dopada;)
 
Član
RE: audi 80

pa maska se radi baš kao kod b4 a ispod ide sa rebrima ali bez zanaka to će biti za par dana a sutra slike kompletnog auta
 
Legend
RE: audi 80

Mozda bi neko trebao da postavi fotke od prije 4 godine :lol:

Pa da vidite napredak :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top