audi 80 2.016v quattro sport e

audi 80 2.016v quattro sport e

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vidi sta je quattrooo ajos bolje u kirivinama brzimm....audi je do bola...samo ga jos malo sputiti,,al ceste su nase bezveze pa moze i tako procii...super je..
 
Legend
To je naj veca glupost, farbanje karambolki pola/pola i stavljanje B4 haube na ovog uzas.
 

Lav

Član
ok je staviti B4 front cijeli sa S2 karambolkom
izgleda perverzno
al nesto polovicno radit ni slucajno.
 

Lav

Član
Alen_P je napisao(la):
A kakva su iskustva sa ovim motorom ???
Leti li ??? :D


leti brate opasno. jbg kubici su prednost. onda cetveroventilska tehnologija, 10,4:1 kompresioni odnos, 7200 rpm redline.
nije toliko loshe:D
ali zvuk je vrijedan vise od pola motora:D
dramaticno:D:D
 
Član
Lav je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
A kakva su iskustva sa ovim motorom ???
Leti li ??? :D


leti brate opasno. jbg kubici su prednost. onda cetveroventilska tehnologija, 10,4:1 kompresioni odnos, 7200 rpm redline.
nije toliko loshe:D
ali zvuk je vrijedan vise od pola motora:D
dramaticno:D:D
Može li to u Golfa stati ??? :D
 
Član
ja mislim da ne moze posto nije u audija isti polozaj motora ko u golfova....a mozda i grijesim.....
 

Lav

Član
ma sve se moze.:D
moro bi rezat dijafragmu, da mjenjac stane. a mislim da je golfu prekratka haubaj jer i kod mene dodje naprijed do veznog lima. :D
ako ti nije zao rezat golfa i ako imas motor imas moju podrsku i pomoc. zajedno cemo ga slozit
 
Član
ja sam se vozo u par s2 ica jebiga nije nesto na startu da cojk kaze al moze nabrat to su prikaze
drugom 140. i svaki opusteno ide do 270. a sad u golfa da se ubaci hm . mislim da je tesko redni petak , pa jos turbo
 
Član
quattro je napisao(la):
ja sam se vozo u par s2 ica jebiga nije nesto na startu da cojk kaze al moze nabrat to su prikaze
drugom 140. i svaki opusteno ide do 270. a sad u golfa da se ubaci hm . mislim da je tesko redni petak , pa jos turbo

[attachment=3316]
al audi s2 ko auto je pojava, bar meni
 
Član
Lav je napisao(la):
ma sve se moze.:D
moro bi rezat dijafragmu, da mjenjac stane. a mislim da je golfu prekratka haubaj jer i kod mene dodje naprijed do veznog lima. :D
ako ti nije zao rezat golfa i ako imas motor imas moju podrsku i pomoc. zajedno cemo ga slozit
Huhhh , ne daji mi nadu, i ovako sam poludio od auta :lol:
Hvala unaprijed :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top