audi 80 2.016v quattro sport e

audi 80 2.016v quattro sport e

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ne valja ti auto nista :) a xenoni su bezze bolje da si stavio stolnu lampu umjesto farova :lol: sala mala lijepo auto....jos da mu stavis kaku motorcinu od 500 ks bio bi jos bolji :) lijep autic ;)
 
dobar audi jos bi bilo fino da mu promijenis masku da stavis nesto sportsko a najbolje bi bilo kamei naravno:icon_biggrin:
 
Član
stopove sam naso na ebay. a masku i antenu neskidam ni za zivu glavu . razmisljam o nekim felgama drugim na fazon ko sto su kod huke oz . 5 krakova . pa neznam ni sam
 
ma dobro ne fali njemu nista i ovako al eto za potpuniji dojam kamei maska bi mu odlicno isla a felgi sto se tice dobre su i te al ipak ako imas neke fine petokrake ljepse bi bile ja mislim
 
Član
Super ti je ovo leglo.. Kako slusaju elektronike? ...Mozda da stavis masku onako nesto kao kod dakija..pasel tebi ona ista?
 
C_A_T_T_O je napisao(la):
Super ti je ovo leglo.. Kako slusaju elektronike? ...Mozda da stavis masku onako nesto kao kod dakija..pasel tebi ona ista?

i ja sam na tu mislila ista je i kod mene...odgovara mu ta sto da ne
 
Član
Auto ti je extra nema sta a za boju cista 10-nerazbijaj glavu zbog felgi dobro mu stoje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top