audi 80 2.016v quattro sport e

audi 80 2.016v quattro sport e

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dzekigold je napisao(la):
ima u cazinu jedan s2 sto znaci nemojte se bazirati samo na svoj grad

ja sam rekla da znam za dva sigurno da imaju ali ne znam gdje se nalaze:icon_rolleyes:
u svakom slucaju ovo je postalo off topic prica treba da bude o ovom audiju a ne s2:icon_smile:
 
Član
quattro je napisao(la):
Lav je napisao(la):
ima u sarajevu jedan s2.
i jos nesto!
nemojte molim vas govorit da nije nesto na startu. nije kad ga vozi neki penzioner jebemu ako iko ima start to su audiji sa quattro pogonom.
treba znat startat i ne startat ni u kom slucaju sa stangasa pa krenes i pun gas. to je kita start.
fino dignes auto u obrtaje i skidas  nogu s kvacila. tako se auto ispucava.
koelga iz kluba sa quattrom na trci starta iz blokade. znaci 7200 drzi i naglo pusti kvacilo. to je start. nezna svako vozit quattro.
Pozz

heheheh ko da niko nezna vozit, skoci on uredu je to al su mu dugi prenosi prve i druge slabije nabija al moze nabrat . drugu nikad presaltat o tom ti ja govorim. ja sam naprimjer vozio 5 gti-a , i vozo sam se u s2 . gti ide drugom oko 100 al zacas a s2 140 naguli o tom se radi

Nemoj da lupetaš gluposti. Audi S2 od 0-100 km/h ubrzava za 5.8 sec. Golf GTI V od 0-100 ubrzava za 7.2 odnosno 6.9 sec sa DSG mjenjačem. (6.8 odnosno 6.6 sec verzija sa 230 ks).

S2 će pojesti bilo kojeg GTI-a za doručak. :icon_twisted:
 
Član
posto svi kace slike pa da i ja ubacim neke od skora sa crnim stopkama , slucajno naleti na ovu moju staru temu a nema tih slika .
stavljeni su valeo farovi od 90 , hella stopke , vracene borbet felge ofarbane iznutra u crno , slike su od ljetos a ima jos neke sice , drugi volan , folije , k.a.w. opruge 60-40 . akobogda sad na proljece bi trebale uslijedit neke dobre promjene

[attachment=14082]
[attachment=14083]

a ovo mi je idol :)
[attachment=14084]
 
Član
extra izgleda...svaka cast!!!...samo tako nastavi...a meni je bolji tvoj, od ovog tvoj idola!!!
;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top