audi 80 2.016v quattro sport e

audi 80 2.016v quattro sport e

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Lav je napisao(la):
kakav dizel daki sta je s tobom

zdravo . pisem iz Tuzle . zovem se Adnan . polozio ljetos kao vozac sigurno slab , al brzo ucim . da s epohvalim iza sebe imam vec jedan udes. i jos par manjih . i jurcam gradom u crvenom audiju 80 iz 91 god . quattro poznat kao skyline. heheheh . malo njega da prestavim bio 2.016v 137ks 101kw , ima neke opreme tipa abs , servo , prozore siber retr. na struju , color stakla , metalik , quattro , i tako to sport verzija . sad je 16 td s nekih 70 ks tek toliko da se kotrlja i trosi nekih 7,5 do 8 grada . ima nekih prerada , home made customs .
bazni model


I stisaj malo ton, nisi ovce samnom cuvao !!!
 
Član
A moj pajdo pa što diesela ubaci, nisam ni ja odmah primjetio još te pitao da se potegnemo:)
 
Legend
Zato sto je trosio 20 litara, a neznam inace gdje pojedinci zive ili imaju bogu hvala kesha da se po cjeli dan mogu vozat sa prosjekom 20 litara. Ali glavni razlog je crkavaneje elektronike koja se nije mogla zamjeniti.
 
Član
daki je napisao(la):
Zato sto je trosio 20 litara, a neznam inace gdje pojedinci zive ili imaju bogu hvala kesha da se po cjeli dan mogu vozat sa prosjekom 20 litara. Ali glavni razlog je crkavaneje elektronike koja se nije mogla zamjeniti.

E tako samo sam trazio objašnjenje i moj troši od 10 do 12 litara i to 98-ice, ali ja volim benzince, jednostavno se nevidim u dieselu da troši još 5 litara nebi ga mijenjao jer ide ko flak, a kad nebi išao a trošio onda bi se zabrinuo i krenuo u potragu za novim srcem;)
svejedno audi je lijep.
 
Legend
To je vec nesto drugo. Drug ima benza 1.8 90 KS, a ja ga sibam sa svojim dizelom, a trosi mu 15 hladno, znaci on to kaze, a audi mu je preljep. Crni zatamljen, crni spojleri prednja zadnja i na gepeku, i neke 15ke slicne mojim.
 
Legend
Ima motor sve ima oscim te elektronike, a mislim da i ona ima samo je ujebana. Javim ti detalje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top