audi 100 2.5 TDI

audi 100 2.5 TDI

to mi je komsija,nalazi se u Klopcu,mozda ga znate po crnoj bubi koju je vozao na alu felgama :icon_rolleyes:
 
tvrdoglavi je napisao(la):
to mi je komsija,nalazi se u Klopcu,mozda ga znate po crnoj bubi koju je vozao na alu felgama :icon_rolleyes:

aha sazno sam ko je sad sto pravi jambo plakate i ostalo al nisam vidjeo tog audi.a kod nas ovdje :))

aj komsija cuvaj svog komsiju :pP
 

MTR

Član
to Haris svega ti , njih dvojica nisu dobre glave , vazda neka nakaradna auta vozaju :lol::lol::lol::lol:

Ja mislio da je Skaljo , kontam ovo mi na njega lici :lol:
 
MTR je napisao(la):
to Haris svega ti , njih dvojica nisu dobre glave , vazda neka nakaradna auta vozaju :lol::lol::lol::lol:

Ja mislio da je Skaljo , kontam ovo mi na njega lici :lol:



jeste Haris,radi reklame i tako to :cool: a audija ne mozete vidjet,jer jos nema ni rezervoar,ide na injekcije(kanister):D
a koji Skaljo MTR,ima ih vise :icon_rolleyes:
 

MTR

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
MTR je napisao(la):
to Haris svega ti , njih dvojica nisu dobre glave , vazda neka nakaradna auta vozaju :lol::lol::lol::lol:

Ja mislio da je Skaljo , kontam ovo mi na njega lici :lol:



jeste Haris,radi reklame i tako to :cool: a audija ne mozete vidjet,jer jos nema ni rezervoar,ide na injekcije(kanister):D
a koji Skaljo MTR,ima ih vise :icon_rolleyes:



Skaljo Amir , mehanicar , sto je vozilo Lanciu u brdu malo
 
MTR je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
MTR je napisao(la):
to Haris svega ti , njih dvojica nisu dobre glave , vazda neka nakaradna auta vozaju :lol::lol::lol::lol:

Ja mislio da je Skaljo , kontam ovo mi na njega lici :lol:



jeste Haris,radi reklame i tako to :cool: a audija ne mozete vidjet,jer jos nema ni rezervoar,ide na injekcije(kanister):D
a koji Skaljo MTR,ima ih vise :icon_rolleyes:



Skaljo Amir , mehanicar , sto je vozilo Lanciu u brdu malo


jel dodje iza one velike zute kuce' s lijeve strane prije sketanja za klopce ??? :)
 
audi dobio obrvice :icon_smile:

rtzkfkfxgk.jpg


rtkhgkch.jpg
 
BHT Ovisnik
sto mu odmah nije priustio badlook s haubom,samo mi nekako sve ovo uzalud kad se nece spustat:icon_sad:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
sto mu odmah nije priustio badlook s haubom,samo mi nekako sve ovo uzalud kad se nece spustat:icon_sad:

potpis nekako sve to nije to jer vidi se kako je paklen kad se sputi..neka mu stavi amortizere sto se mogu stimati visina ili vece felge;)
 
BHT Ovisnik
ma ne trebaju vece felge,onda ce jos vise u zrak otici,prije bih mu stavio gume profil 55 nego ovako
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ma ne trebaju vece felge,onda ce jos vise u zrak otici,prije bih mu stavio gume profil 55 nego ovako

ja malo sam se preracuno s vecim felama:lol:al i sa vecim profilom ide u zrak jos...samo spustanje odgovara ..vala ja bi ga spustio pa makar osto na putu:lol:moze bar jos koji cent
 
rekao sam vec da ce ici druge gume,a za obrve cemo vidjet,kad se ofarba,jer ce se "stopiti" sa obe strane (crveno-crveno)...
 
Top