audi 100 2.5 TDI

audi 100 2.5 TDI

Član
extra je on ovo slozio,svaka mu cast,trebalo je ovdje truda dosta,sve u svemu fino izgleda,fele su mu dobre,samo mu treba ukrast one vw cepove:D
 
Član
ideja je odlicna samo je maska previse izbacena i ne ide do habe. mozes proci, svaka mu cast na trudu
 

LSD

Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Karambolka je trebala da bude dignuta do haube...ovako mi je ruzno!Previse spusteno,a ostalo je i vise nego ok!:cool:

ovo sam pomislio cim sam vidio prvu sliku:icon_smile:
 
Član
Dobar Audi ;)

Prvi put da vidim da je neko stavio na na Audi-a 100 ovu karamboliku ali meni se svidja dobro se uklopila...nadji samo jos neke modrnije farove sa ovim LED diodama ( samo prijedlog ) i auto ce izgledati fenomenalno iako je i ovako odlican...:cool::cool:

Evo primjer fara :

2vxljjo.jpg
 
nekom se karambolka svidja,nekom ne,ali covjek voli ovaj gril i to je sad stvar ukusa ;)
a farove,je on radio i sastavljao,stavljao neke mrezice i diode,pa ce biti slike :cool:
 
Član
Samo napred, lepo izgleda, vidi se da fale neki bolji pragovi da izgleda spustenije :D Hrom retrovizori malo odudaraju, al ajde da sacekamo i vidimo kako ce to da izgleda na kraju :cool:
 
Legend
nekako mi izgleda chunerski.. da je ostavio njegov oblik (front) samo uklonio lajsne, ofarbao sve u boju auta, zakuco ga u pod i ostavio ove fele, bio bi po meni idealan, a vjerujem i vecini..

al opet.. 100 ljudi, 100 cudi..

ovako nit je dobio neki rs4 look ili sta vec, a niti ima audija 100 vec nesto napola..
 
Član
pa da nema ovih karambolki nebi ni bio nikakav tuning i nebi cojk ni stavio auto ovdje ...ovako je privlacan i lijepo posebno izgleda jos farovi valjali bi moderniji s ovom maskom....
zanimljivo je to koje se god auto na forumu pojavi s malo tunninga stylinga i slicno onda sve nesto nekima nevalja....a pojavi se najobicniji golf kec il dvica i odmah joj extra ovo ono svida mi se nediraj nista..neki ljudi bas ne znaju sta je tunning :icon_rolleyes:
 
Član
AnDel je napisao(la):
pa da nema ovih karambolki nebi ni bio nikakav tuning i nebi cojk ni stavio auto ovdje ...ovako je privlacan i lijepo posebno izgleda jos farovi valjali bi moderniji s ovom maskom....
zanimljivo je to koje se god auto na forumu pojavi s malo tunninga stylinga i slicno onda sve nesto nekima nevalja....a pojavi se najobicniji golf kec il dvica i odmah joj extra ovo ono svida mi se nediraj nista..neki ljudi bas ne znaju sta je tunning :icon_rolleyes:

Odlican post !!! ;)
 
Član
Meni se nesvidja ovo nikako, prvo mi se nesvidja sam polozaj maske mislim da je prenisko stavljena i td. inace boja je super ostalo vise-manje nije po mom ukusu
 
danas bio malo sa vlasnikom vozila i uzivo je skroz drugo auto nego na slikama,maska se uopste ne istice toliko :cool: :icon_smile:
ja samo mogu reci svaka mu cast,sve sam radi,pravi kalupe...
inace ima dosta iskustva u tome

evo jos malo slikica,ubrzo cu imati slike kakav je bio :icon_biggrin:

Fotografija-0010.jpg


Fotografija-0009.jpg


Fotografija-0013.jpg


ovdje na ovoj crnoj plastici ce biti 2 rore sa obe strane i parking senzori
Fotografija-0011.jpg


home made farovi
Fotografija-0015.jpg


ovo je on pravio,nosac za maglenku i parking senzore
Fotografija-0017.jpg


Fotografija-0016.jpg


Fotografija-0008.jpg

ove gume ce mjenjat,uzet ce veci profil da vise popuni rupu,jer ga ne moze spustat,vec sam rekao zasto :icon_sad:
 
Top