audi 100 2.5 TDI

audi 100 2.5 TDI

evo da predstavim audija od komsije,projekat jos nije gotov,pa ce biti jos slika...
bio je benzin,cini mi se 2.6,sad je 2.5 TDI 97 god.motor,komplet rastavljen i sredjen...sve sto vidite je on radio i pravio,inace pravi cuda sa plastikom :cool:
frisko je ofarban,prije sedam dana,ubacena klima,parking senzori i jos neke sitnice,sad treba pragove nabacit i interijer poslozit...
covjek inace vozi samo audije,trenutno ima 3 audija,2 su u voznom stanju,jedan ovaj karavan se vidi malo na slikama
bit ce jos slika;)

17022010032.jpg


17022010031.jpg


17022010030.jpg


17022010034.jpg


17022010033.jpg
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
fin audi, dobro mu je karambolku upasovao,
samo krom retrovizori mi se ne sviđaju ni na
plavom a ni na crvenom

sad malo odudaraju,ali ce biti lajsne oko prozora isto chrom,pa cemo vidjet ;)
 
Član
svaka cast za rad i trud malo raje to postuje, mada je malo ovo cudna transofrmacija i malo cudn izgled ... sve u svemu odlican projekat
 
AnDel je napisao(la):
extra audi samo ga zakucati jos i makin vrhunska...dobra transformacija;)

slazem se za spustanje,ali ne znam hoce li to biti,jer mu je prilaz kuci los,tj velik je nagib kada izlazi na glavnu cestu :icon_sad:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
extra audi samo ga zakucati jos i makin vrhunska...dobra transformacija;)

slazem se za spustanje,ali ne znam hoce li to biti,jer mu je prilaz kuci los,tj velik je nagib kada izlazi na glavnu cestu :icon_sad:

neka mu nabaci amortizere koji se mogu stimati ili nek uradi asfalt do kuce:lol:grehota je ovo ne zakucati place za tim a onda bi bio paklen
 
neka mu nabaci amortizere koji se mogu stimati ili nek uradi asfalt do kuce:lol:grehota je ovo ne zakucati place za tim a onda bi bio paklen
[/quote]


ma ima asfalt,al kad skrece sa glavne ceste u svoju ulicu,odmah je uzbrdo,kad silazi jos gore...ne znam opet,al da Bog da :icon_sad:
 
BHT Ovisnik
fino ovo ide,felge za 5,samo ova maska malo previse izbacena,ne prati liniju ovog auta,al valjda ce to sve se kasnije uklopiti:cool:
 
Top