astra turbo bertone

astra turbo bertone

pozz svima nije me bilo dugo nesto se pocelo radit na autu. nakon duzeg vrimena pocea san ostvarivat planove koje iman za auto,jedno od njih je cili novi ispuh,to je napravljeno tako da je narucen od eds-a down pipe fi 70mm a ovde u st je po sklopljen fi 70 od pocetka do kraja,cijevi su narucene u laste a skopljene u auto servisu lozo,dalje stavia san katalizator za auto od 3000 kubika (tia san legalno auto i da se ne zajebajen za tehnickim pregledom) nazad je stavljen protocni lonac sa ulazom fi 70 a izlazom fi 100. nakon sta je auto stavljeno na dizalicu i skinuto sve staro sa njega vidili smo da down pipe ne pase,na grlu koje ulazi u turbinu je bia kriv nekoliko milimetara i samim tim je klapa kad bi se stega pa san mora vodit u tokara ga na stroj kriv je 4 mm na jednoj strani a na drugoj 3,pa je bia debel i udara u blok motora pa smo ga morali malo presat na jednom mistu da stane,ugl valjda greska tvornice pas im mater s gustom bi im to vratia i nabia na nos al jbg auto stoji na dizalici bez auspuha nisan ima izbora.dojmovi nakon ugradnje auto je glasno al ne pretjerano skroz u granici normale,puno bolji odaziv na gasu pogotovo se primjeti na saltavanju brazina kako prima gas. u skoroj buducnosti se nadam opc injektorima goriva,opc turbina i veci ic te na sve to chip mogu izvuc iz toga oko 290 ks i s tim bi bia sad zadovoljan... slike su losije kvalitete jer su slikane mobitelom...



Uploaded with ImageShack.us









neman bolje slike niti kako ovaj lonac nazad stoji sa nastavkom to triban lipo uslikat ovo je sve na brzinu dok je bilo auto na dizalici jos

razlika sa tvornickom bertone (prijatelj mi izasa u susret da vidimo razliku)
http://www.youtube.com/watch?v=ehMfte3lIl8
 
evo malo se radilo na autu,prvo je napravljen veliki i mali servis,znaci svi filteri,ulje,zupcasti remen,pumpa vode,plocice,diskovi,sve...zatim je prijatelj od mene uzea keskin felge koje su prije bile na autu a ja se da u potragu nasa u livnu ono sta san uvik tia, rijec je o rh zw1 sirina 8.5 i 9.5x17 (iako san sa njima ima samo takav sex,mora san ih ravnat,silikonirat,milion sranja). montirano zahvaljujuci kolegi sa myhraweba Ivo GTi 16v koji mi je montira gume na njih 215/40 i trpia me danima. sva stakla su zatamnjena,zadnja sajba,zadnja dva bocna stakla 50%, vozacev-suvozacev 30%,prednja sajba 10%

auto je naprid spusteno koliko moze jer jos 1mm i udara u stabilizator tako da moran uzet manje stabilizatore,nazad kako je guma rastegnuta i time se smanjila njena visina,auto se moralo nazad jos vise spustit,sad je do zadnjeg navoja ali jos ima tu mista izmedju gume i blatobrana tako da moran ovih dana vidit sta napravit da je spustim jos dole.

-visina naprid


Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us

nije mi se sad davala neka para za tamne stopove pa sam ih sam tamnia transparent sprejem
prije


Uploaded with ImageShack.us

poslje


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
one keksin su joj bolje stojale , mozda bi i ove bile bolje na njoj da su sive . inace auto za svaku pohvalu
 
BHT Ovisnik
zaboravio sam pitati, jel ovo razlika samo u ispuhu u odnosu na stock astru, nema cipa ? jer se vidi fina razlika
 
Top