astra turbo bertone

astra turbo bertone

Super Moderator
super astra, bas mi se svidja i felge su joj mrak :D
a kako je ovako malo presla ipak joj je 8 godina a samo 64 000 km :icon_eek:

jedan savjet
poskidaj one oznake sa gepeka samo ostavi opelov znak na vrhu :D
 
Član
Astrica je u extra stanju.

Lijepo si je krenuo sredjivati, nastavi tako i ostvarice se vizija sa slike gore ...

Pozz i sretno u radovima. Ako treba sta pomoci, tu sam ...
 
Član
No coment piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ------------------------------------------ ugino sam CUDOOOOOOOO
 
bok,hvala ostatku foruma na komplimentima :) astra ima malo kilometara zato sta je 1 vlasnik bia pomorac i u njega je bila neke 2 godine mozda neznan tocno i on je udria naprid na semaforu i onda je kupia moj kum limar i sredia tipo top u tvornicko izdanje auto i cim je bila gotova ja je uzea a u kuci imam jos 2 auta od staraca pa tu i tamo vise vozim njihove ( u staroga passat 1.9 tdi ne trosi nista usporedno sa mojom pa ga koristim za fakultet i ovako) a astra je vise onako za navecer i vikend :cool:
 
inace sam rodom iz livna pa kad iden sa svojom nekoliko dana gore triba mi full tanak za neznan nekih 400-500 km a uzmen od starog ulijen 200 kn pridjen nekih 450 km a sa svojom 200 kn mogu bit sritan ako pridjen 250 km
 
Fina Astra, a meni se nešto posebno sviđa ova boja...mislim da je to upravo ona plava koja je meni najljepša inače, samo na slikama to sve malo drugačije bude :icon_smile:
 

BiT

Član
Ovaj model Astre mi se previse svidja.:icon_cry:
Svaka cast na autu, samo napred.;)
 
Top