astra turbo bertone

astra turbo bertone

hvala,boja na slikama nije ka u stvarnosti,uzivo je punop lipsa,pogotovo na vecer,a priko dana se priliva izmedju ljubicaste i tamno plave
 
kad san minja podlogu kilometar sata moran san micat kazaljke i kad san ih vratia sve rade osim ova koliko brzi iden sta da radim
 
pozz ekipa evo odavno nisan nista pisa danas je pala mala promjena na autu,dosle su druge felge keskin kt7 hyper 8x17,evo neke slike bezveze danas kad san ih montira :)))








 
Član
Dobra astra, samo meni se ne svidja ona podloga sto si mijenjao, ali svako ima svoj ukus!
Samo naprijed i pozdrav za Livno! ;)
 
Član
fina ti je astra,dobro si je sredio,slicna je onoj koja se nalazi u mojim oglasima,na prodaju je,samo joj je motor malo jaci,ostalo je sve slicno kao tvoja,inace extra auto,svaka ti cast,ove nove fele su beton;);)
 
ArminM je napisao(la):
fina ti je astra,dobro si je sredio,slicna je onoj koja se nalazi u mojim oglasima,na prodaju je,samo joj je motor malo jaci,ostalo je sve slicno kao tvoja,inace extra auto,svaka ti cast,ove nove fele su beton;);)

hvala svima na pohvalama :) armine moze link na oglas od te astre da je vidim kakva je
 
Top