ASTRA g DTI

ASTRA g DTI

Član
Drago sredio si jeeee za medalje, svaka cast, polako ali sigurno.. za mnogo toga ces mi trebati kad ja budem radio sebi xD Ove maglenke su legle ko "kec na desetku" spojler da ne govorim, SAMO NAPRIJEEED, PA DA NAS OPELOVACA IMA STO VISE ABD.!!! :D
 
Uuuuppsss, zaboravih nesto dodati.
Pazarih danas zastite od sunca ili kako to neki kazu "suncobrane" od vectre B. Nisam ih jos spoijo da sijaju sijalice, nekom drugom prilikom, ali sam ih namontirao, super se uklapa.


 
Član
Predobro bas mi nedavno djevojka govori kako joj je malo ogledalo, ti neces vise imati tih problema :p :D
 
Ubacih danas SMD diode za osvjetljenje reg.tablice. Sijalica SMD je sulfidna, tj. ubacih dve, nekako sam ih ubudzio ;) nisam nigdje uspio pronaci onu standardnu sijalicu sto ide za tablicu sa diodama (BA15S). Probavao sam ih maloprije, super se vidi i nocu, ja prezadovoljan :D
Nisam uslikao navece, evo jedna po danu, tek namontirane
 
evo jedna fotka. neda mi se nikako da nadjem fine felgice, ali bice i one uskoro. jos da nabavim neke nize opruge, par sitnica odraditi i to ce biti to. neidem na neko pretjerano sredjivanje, cisto ono da se malo razlikuje od drugih :D

 
Član
Fina je astrica, samo polako. Trebo bi joj farove unutra onaj dio oko sjenila ofarbat u crno kao sto sam ja kod sebe bio. msm da ce dooosta bolje izgledati, a sitna investicija :)
 
Hvala druze, trudim se koliko mogu. Farove vec odavno planiram otvoriti i taj dio oko sjenila ofarbati, mada nikako da se nakanem :D
 
Radilo se malo, farbao sam *sam lajsne na autu, za mene je fino ispalo. Prvo sam ih malo presmirglao, presao plastic prajmerom, pa spric kitom, pa baznom bojom i na kraju bezbojnim lakom. Sve sam radio sa sprejevima. Sto bi placao nekom 100 maraka kad mogu ustediti 50 maraka i uraditi sam. Sada su na redu kvake.






Slabo se vidi kako se sijaju, bilo je auto prljavo.

 
Hvala druze moj. Nije jos puno ostalo sto planiram da odradim. Znaci, prefarbati kvake, otvoriti farove i onaj sjajni dio oko sjenila ofarbati u crno, uzeti neke felge 16"-tke, "mozda" malo potamniti zadnja stakla, i uzeti jedan drugi LIP za prednji branik. Ja tu vise nebih nista dirao i nadodavao.
 
Član
E druze de mi reci koliko te izasla ugradnja maglenki i sama cijena istih jer vidim da si nove uzeo kontam i ja sebi ugraditi? BTW. sad ti je astrica za 60% ljepsa :D Lijep pozdrav
 
Top