ASTRA g DTI

ASTRA g DTI

da malo obnovimo temu, farove nisam potamnio,uskoro i to, ali zato jesam prednje maglenke ugradio :icon_smile:, naravno nove uzeo. Sledece je farbanje centralne konzole u crnu sjajnu (uzeo jednu da ovu svoju nekvarim :D ), presvlacenje krova u mat crnu,a do godine jos ostaju a mozda bude i prije , feluge.
malo slika:




Toliko za sada.
 
Na opelov jedino u Srbiji ako koji bude veci a u BiH toga nema svi golfa voze :D Pa et kad se odlucis doci na neki event ovaj vidjet cemo se aBd , imas sad Mostar SR tamo cu biti i isto tako u Sarajevu ovaj i vidjet cu jos negdje da otputujem pa cemo se valjda negdje sresti
 
Nisam jos vidjao takvu temu, ali predpostavljam da ce ovi iz OPCS-a (opel cluba srbija) dosta pratim njihov forum, da organizuju ponovo u septembru u BG-u,tako je bilo prijasnjih godina. Steta sto kod nas nema, neznam sta je sa ovima iz OPELMANIE (sarajevo), treba ih pokrenuti.
 
Evo nesto se malo radilo, sredio sam ovu novu srednju konzolu, gornji dio sam ofarbao sjajnim crnim lakom, a donji dio presvukao u karbon. svidjelo mi se presvlacenje pa sam presvukao i dio kod pepeljare, oko mjenjaca i ispod rucne. evo kako je ispalo:
Prije ugradnje:

nakon ugradnje:


 
auu koliko nisam bio na forumu,novi izgled,novo sve a i debeli sloj prasine se nahvatao na garazu :D
Radilo se oko auta, caprkalo se uvijek nesto.
Da ne nabrajam sve, samo ovako nesto sitno. Izbacio sam standardne mlaznice za pranje sofersajbe i ubacio od Opel Insignie.Razlika je u tome sto insignijine mlaznice bacaju lepezasti mlaz a obicne dva mlaza.

Dosadile su mi stare naljepnice pa napravih nove:

Onako par usputnih slika:





6.oktobra sam bio u Beogradu na VII Medjunarodnom skupu "Opel club Srbija". Manifestacija se odrzala na karting stazi "kartodrom Ada Huja".
Evo i par slika sa tog dogadjaja:













Za sledecu sezonu 2014.se imaju ozbiljniji planovi oko radova na autu sto se tice izgleda, ali o tome cemo drugi put, jer ovde napravih ogroman post :D
 
ooo dragone, cijena prskalica je presmijesna. Kad sam otisao u Opel da ih narucim, rekli mi 7.50 ,maraka po komadu. Narucio ih , cekao 5 dana, dosao da preuzmem, cijena 12 maraka obe,bi neki popust :D. Lako ih je za promijenuti, ako hoces mogu ti na pp objasniti postupak zamjene .
 
Top