ASTRA g DTI

ASTRA g DTI

da mi tema neode u zaborav. Astrica ide lagano, a lagano se i sredjuje. Sledeci petak cu napokon ugraditi onaj irmscher-ov spojler gepeka, odnio sam limaru da ga sredi i prefarba. Ovih dana ganjam i feluge, najvjerovatnije idu 16-stke, orig.opel,samo da se dogovorim sa prodavcem. a trazim i opruge -40 -30mm naprijed/nazad, tako da ce astra i da cucne.
evo i jedna slika:
 
Član
fino fino, a sto se farova tice, ja sam kod sebe rasklapo i farbao, i super je, nasao na otpadu jednom, reko koja para da se dogovorimo, kao tvoji i 50e, reko ljud'no jes ti nagraiso xD, odem kupim materijal i ozezi :D
 
@ G@GY, a trudim se. i ja cu gledati da ove svoj rasklopim i potamnim onaj sjajni dio.
poslusao bi dragon-a , ali tesko cu naci nekog da hoce da se mjenja za crne originalne farove.

hajde ujedno da uradim i up-dejt garaze. danas ugradjen irmscher spojler na gepeku, srce mi je puno :D



sledece na listi je spustiti astru sa nizim oprugama, neke felnice 16-tke, prednje maglenke, naravno potamniti prednje farove i jos nekih sitnih detaljcica.
 
Član
spojler je super legao, a cijena je smijesna ;)
@Dragon: nema od Golfa nista, ja taman poceo skidat tebi kad on javi da nema od tog nista, ja nak wtf? xD
 
Hvala dragone, gagy, harli ;)
evo i nekih slika dok je bilo fino vrijeme, sad je opet sva umazana i zakaljana :D






nove slike cim ugradim maglenke i potamnim farove, i naravno proljepsa se vrijeme
 
Top