Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

BHT Ovisnik
auuuu strasnooo:cool: samo vidis isti problem kao i ja,naprijed veca supljina nego nazad :/
 
Član
Brutalno su sjele :icon_twisted:, samo je profil zadnjih guma kesa :lol: Ali polahko... gume, spuštanje i vrh! Je li ostaju polirane ili neke kombinacije?
 
Član
... od felga se odustalo jer su tresle i bojao sam se da nisu one skenjane, a u biti je bilo do guma. Uglavnom, sada je kasno za toga jer ih je vlasnik zadrzao za svoga auta...

Evo neka sitnica stigla :)
6nrviq.jpg

ajp2jp.jpg

9vk1s3.jpg


...za mehaniku neću ništa spominjati iako se mnogo toga uradilo, koga zanima moze upitati i kada se vidimo svašta cu da napričam :))) Uglavnom, svašta je rađeno :D
 
Član
Mala ubica otkida, fkt sam iznenadjen kako je isla u nedjelju dole, a sicevi, neam komentara skidam kapu buraz
 
Član
Hahaha, jašta Sandro! :))

Malo slika da ne zamre...
2mzjvyc.jpg

2hdpgsn.jpg


Radi se pomalo, a uskoro ce biti vise slika od novina koje su se odradile. Nadam se da cemo sve viditi na Street Race-u u Sarajevu.
 
BHT Ovisnik
jesi namirio napkon s felgama ?:cool:
imal ista za gewinde, da vidim i ja sta cu:icon_biggrin:
 
Član
Nisam, prave felge cekaju nesto para da se montiraju gume na njih i stave se na auto, a takodjer i gewinde. Tako da bi ti to sve moglo iduci tjedan da se poklopi. Ostavi mi br u pp jer sam te u par navrata htio zovnuti kada sam te vidio, ali ti nisam imao broja...
 
Član
Ne lezi joj ova felga nikako :D bar po meni :D Ganjaj ono sto si naumio tako ce bit sex :D

BTW. ti gori od mene svaki dan nove felge :lol:
 
Top