Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
mk3_16v je napisao(la):
g0go je napisao(la):
Nije dolazio, ali mislim da ne moze on Sanji primirisati...?

znas i sam da suta nije supak stane i sa duplo brzim autom al mislim da sanjo nije nikad sa njim bio na liniji pa nebjezis ni suti vise 3/4 duzine auta napisat cu mu na fb da se javi na forum :lol:

A brate, mislim da se ne mogu oni mjeriti, mislim da bi sa sanjinom vektrom ga drzao na duzinu minimum... Ne podcjenjujem ga, ali Red Top je Red Top...
 
Član
g0go je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
g0go je napisao(la):
Nije dolazio, ali mislim da ne moze on Sanji primirisati...?

znas i sam da suta nije supak stane i sa duplo brzim autom al mislim da sanjo nije nikad sa njim bio na liniji pa nebjezis ni suti vise 3/4 duzine auta napisat cu mu na fb da se javi na forum :lol:

A brate, mislim da se ne mogu oni mjeriti, mislim da bi sa sanjinom vektrom ga drzao na duzinu minimum... Ne podcjenjujem ga, ali Red Top je Red Top...

ma sta velis :D
 
Član
Extra drug Astra ,,,,,oduvijek sam imao zelju Astra F 16V ,,,,najbolji auto kojem sjeda c20xe ,,,,,jos samo NOS i to je to :cool::cool:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
g0go je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
g0go je napisao(la):
Nije dolazio, ali mislim da ne moze on Sanji primirisati...?

znas i sam da suta nije supak stane i sa duplo brzim autom al mislim da sanjo nije nikad sa njim bio na liniji pa nebjezis ni suti vise 3/4 duzine auta napisat cu mu na fb da se javi na forum :lol:

A brate, mislim da se ne mogu oni mjeriti, mislim da bi sa sanjinom vektrom ga drzao na duzinu minimum... Ne podcjenjujem ga, ali Red Top je Red Top...

ma sta velis :D
Suki, govoris meni ili ?


uco_opc je napisao(la):
Extra drug Astra ,,,,,oduvijek sam imao zelju Astra F 16V ,,,,najbolji auto kojem sjeda c20xe ,,,,,jos samo NOS i to je to :cool::cool:

Hvala brate, Tvoj kadilak je takodjer dobar pravo, steta bi bilo da ga prodas jer sam vidio ga u par navrata na Pik-u.
 
Član
uh gdje je tema pobjegla, jedva sam je nasao, mislim da je red bio da nesto mslo napisem i skinem ovaj debeli sloj prasine sa nje. Imao sam nekih problema pa nista se nije radilo, ali su se dijelovi opasno prikupljali. Stigao Amblem GSi16v, stigle svjecice NGK BKR6EK, gotova maska, jos se ceka da se odradi hauba i opasno ce da bude. Narucene Irmscher navlake, prednje i zadnje, pa cemo viditi kako dalje.
Evo nesto slika
2zdokub.jpg



2ec24x5.jpg

2lxh1jd.jpg
 
Član
Kao sto sam rekao, bez obzira sto sam u zezu sa rukom ipak se opasno zadaje u nabavku djelova. Dobio u kentru za nakav sjekac drva sic i pojas, trebat ce gq mozda presvuci, ali to cu viditi nakon dubinskog ciscenja, pa procjenite... Covjek trazio 3ipo stoje...
1z3bdpt.jpg

u63qe.jpg

28a0nqx.jpg


i evo jos onako jedna od jutros sa kontrole...
k705y.jpg


Toliko za sada od mene...
 
Član
A to je to varalico :D
Probat cemo mu vratit stari sjaj mada cini mi se da je boja izblijedila da ce se morat presvlaciti
 
Top