Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
TO JE TO :) .. A jeste malo izbljedila, ali ga ne zelim presvlaciti ako cu ga samo na SR stavljati... Jedino u boju mojih siceva i ostaviti stalno u autu...
 
Član
Sunce ga je ubilo, a vidim da bi i bubrege trebalo obnoviti novom spuzvom... Jao uvijek isto sranje sa ovim profiliranim sicevima, uvijek lijevi bubreg sjedalice se ubije...Sto en naprave da mozes bubrege puhat ko luftic, to bi bila stvar haha :cool:
 
Član
Harli_team je napisao(la):

Hvala Harli! ;)

tibor987 je napisao(la):
Sunce ga je ubilo, a vidim da bi i bubrege trebalo obnoviti novom spuzvom... Jao uvijek isto sranje sa ovim profiliranim sicevima, uvijek lijevi bubreg sjedalice se ubije...Sto en naprave da mozes bubrege puhat ko luftic, to bi bila stvar haha :cool:

Tiba, sunce ga jeste ubilo, ali bubrezi da su mu otisli, nisu. To mi je hajmo reci prvo sto sam pogledao kada sam ga gledao...
 
Član
Pala jedna probna....
34ihlkn.jpg
 
BHT Ovisnik
bit ce ovo drama, ce da leti bolje s njima jer su dosta lakse,a to dosta utjece na tezinu auta, jer jel ono rekose 1kg na felgi je kao 10km na autu ?
 
Član
Odustalo se od ovoga jer ja koristim auto svaki dan, a putevi su nam sreca pravo dobri, pa mi ne pada na pamet da unistavam auto koje mi ni sec klapa... Stize nesto bolje za nju, bit ce uskoro slike... ;)
 
Član
Steta sto su joj prevelike, inace ako koga budu zanimale ove felge s gumama nek se javi cjena prava sitnica
 
Član
stize nesto taman po mjeri, nema brige za nju,.. Felge su extra, ali meni malo velike...
 
Član
Krenulo se sa prepravkom pragova, za sada ne ide lose...
5noql0.jpg

2ly26v8.jpg

30k6ey0.jpg

cilj konacnice
14n1dz9.jpg


Jos par nekih sitnica...
29dfzux.jpg


felge su se samo probale....

Nabavljen alu cep od ulja...


16iel5.jpg
 
Član
Na autu se radilo bruka stvari, ali to cu odjednom sa ostalim slikama, sada evo par slika cisto onako... ;)
315zyo8.jpg

2hs8d3c.jpg

219x8iv.jpg

14uwbk5.jpg


Toliko od mene, u sljedecem javljanju donosim vam promjene koje su radjene na motoru... ;)
 
Top