Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

naravno kad stanemo na kočnicu :D ,sjest će mo i popit ko ljudi,al zasad miran si bar dok ne ubacim VR6 ili 2.3 VR5 :icon_twisted: ;)
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Da se javim u garazi i da kazem da se na autu radilo jos dosta toga, od bojenja kljesta, skidanja kazalizatora, stavljanja Remusovog zadnjega lonca, imao problema jedan dan, jer mi nije htio upaliti pa sam ga odslepao na servis pa na kraju sta je, SVJECICE glupe se zacadjile :D i jos dosta drugih stvari, ali imam problem sa postavljanjem slika, tako da cete jos malo pricekati da to sredim, a onda cu sve postaviti... Uskoro ce biti gotovi pragovi, odradjene ce biti zadnje obrve (tj prosirit ce se radi felga, jer mi diraju u lim), moram promjeniti desnu kuglu ili krajnicu jer mi se procula,,, a kontam kada bude placa sve odjednom promjeniti da se ne mislim.. Takodjer Spaner, remen, zupcasti itd. Stici ce uskoro i novi farovi pa tako da ce biti dosta novih slika.... Do tada budite pozdravljeni! ;);)
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

dobra astra druze,,a motor je žara:icon_biggrin: samo taj spojler na gepeku nije nesto sjeo kako treba;)
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

shurda je napisao(la):
dobra astra druze,,a motor je žara:icon_biggrin: samo taj spojler na gepeku nije nesto sjeo kako treba;)
Spojler :)))) Svatko slicnu stvar kaze, ali ovaj Zenderov spojler ima svoju car, meni licno u zivo puno bolje izgleda i auto ne izgleda kao ostale astre po forumu, tj gsi look...
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Kao sto sam rekao da cu uraditi uskoro kuglu ili krajnicu koja mi se procula. Odvedem ga kod majstora i tamo uopce u pitanju nije kugla, nakon sat vremena supanja podjem da stegnem felgu jos kad tamo dotegnuta skroz slabo... Uglavnom ovjes zdrav kooooo.... Sto se tice toga, jos ne moram brinuti. Posto u to nisam nista ulagao odlucim se da promjenem filter zraka koji je pravo prljav bio i filter od goriva...
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Imo si ludu srecu da nije otpalo gdje to, ko je stezo tockove ti il Kico xD
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

I jedan i drugi sandro sto je naj ludje xD AHAHHAAHAH ;):123:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

zovnete međeda (mene) :lol: da vam stegne hahahahha :cool::cool::cool: :lol::lol:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Glupi GROM mi je nekada se znao upaliti poslje mjenjanja svjecica na kratko, pa se opet gasio. Medjutim, sada mi se upalio i ne gasi se evo vise od 24h. Da li to moze kojim slucajom biti da mi ocitana greska, od prosli put, koja nije ponistena izbacuje ponovo GROM dok se ne ponisti greska?
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Sutra bozim auto na dijagnostiku i reset greske,pa da vidim hoce li mi ikakav kvar ocitati... Sve u svemu prezadovoljan, u nedjelju malo testirana, ali bit ce jos bolja. Prijatelj Custoni me je ostavio duzinu auta na 402m, a on vozi Golfaciju II, VR6. Svaka mu cast.
U skorije vrijeme GeSaca ce biti dignuta na nekih 170-175ks, a do tada ludo cekam placu. Slike jos nisam rjesio, ali cim budu, stavljam! Do tada pozdrav!
 
BHT Ovisnik
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

sila od auta,sviđa mi se nenormalno,ja sam je planirao uzeti i jbg nisam uspio naci potrebno,mocna je pravo,sreo sam te neku vecer u mahali,stavljaj slika:cool:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

sandy_mo je napisao(la):
Mogu li ja okaciti par slicica s piste na novim felgicama
Sandro samo stavljaj :D


CoL3 je napisao(la):
sila od auta,sviđa mi se nenormalno,ja sam je planirao uzeti i jbg nisam uspio naci potrebno,mocna je pravo,sreo sam te neku vecer u mahali,stavljaj slika:cool:
Sada ce slike stalno biti jer sam popravio ovu glupost sto mi se desila.


Uz put, malo sam istrazivao Coscast glavu i obicnu, pa nasao kako ih prepoznati, pa pogledao svoju i ustanovio da mi Astrica ima Coscast glavu, sto znaci da.... Ima 6ks vise od obicne. :D tocnije 115kw il' ti ga 156ks. Fuck Yeah!
 
Top