Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

wade_ je napisao(la):
Bi li prodao taj lip s prednjeg branika slučajno? ;)

Hahahahaha, nemoj se ljutiti, ali si me nasmijao. :p Brate sve sto je na njoj je fabricki, pa tako da ne bih nista niti mijenjao, pa tako da ni prodavao. Jedino na motoru poklopac od svijecica :)))

Napokon uspio skinuti nakvo zutilo sa bloka i nasao poklopac svijecica, jer je moj bio plasticni pa sam htio da ga zamjenim....



 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Danas vidjen, trag hrdje ostavljen do Mostarke :lol: Zezam se, morat cu te jednom procimat za rukav da vidim sta je vise u tom razvikanom c20xe-u da svi lude toliko za njim :cool: Astrica goriiii ;)
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

tibor987 je napisao(la):
Danas vidjen, trag hrdje ostavljen do Mostarke :lol: Zezam se, morat cu te jednom procimat za rukav da vidim sta je vise u tom razvikanom c20xe-u da svi lude toliko za njim :cool: Astrica goriiii ;)

Tibor ne bi bio Tibor da u komentaru mu nema bar dio zajebancije... :p... Kada vidis me drugi put pijemo pivu pa uz put vidi.... ;)
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Odlična, čestitam.

Tibore to moraš probati, i to što prije ;)
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Nezzz jel to radi mene i moje astre, al meni na f-usi odgovara samo GSI Optic da bi mi to auto izgledalo privlacno, tako da i tebi savjetujem bacanje u potragu za istim, pod haubom je fin motoric doduse FSI, al nema veze dobar svejedno... Ja bi ju prepakovao na GSI model, ove spojlere i to poskidao sve, jer mi se ne sviđa ovamo, nedefinisano mi izgleda skroz...
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

ErRoR je napisao(la):
Nezzz jel to radi mene i moje astre, al meni na f-usi odgovara samo GSI Optic da bi mi to auto izgledalo privlacno, tako da i tebi savjetujem bacanje u potragu za istim, pod haubom je fin motoric doduse FSI, al nema veze dobar svejedno... Ja bi ju prepakovao na GSI model, ove spojlere i to poskidao sve, jer mi se ne sviđa ovamo, nedefinisano mi izgleda skroz...
Hehehe, hvala na savjetu, ali ja hocu da sto vise zadrzim orginalni izgled citave... Tako da ce jos za sigurno biti Zenderov branik i ostalo..

I samo jedno pitanje, sta ima bolje od ovoga ATMOSFERCA, pa ti kazes "doduse FSI, ali nema veze dobar svejedno"?

;=)
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Stigli pragovi, uz malo prepravke uskoro ce biti na autu...


Ovako zelim da ih uradim,,,,
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Poceli radovi sa pragovima, ispilana lajsna koja ide preko zadnjih vrata i uskoro ce biti iskitovane i prepravljene za 4 vrata... Evo na sto ce to od prilike liciti... :icon_twisted:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

E stigle nove kaloše!!!!






Još je malo zalegao dok sam ga provozao....
 
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

imaš predobru astru prijatelju :cool: ,pokušao sam te pratit jučer oko 16.30 od Oil AC-a kad si izletio ispred mene,al si mi odmaglio na onom pravcu prema Energy-u :123: :123: ,za očekivat :lol: 40 naprema 110Kw :D ,nije ista klasa
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
imaš predobru astru prijatelju :cool: ,pokušao sam te pratit jučer oko 16.30 od Oil AC-a kad si izletio ispred mene,al si mi odmaglio na onom pravcu prema Energy-u :123: :123: ,za očekivat :lol: 40 naprema 110Kw :D ,nije ista klasa

aaa, vidio sam te na retrovizoru, ali sam zurio, dosli mi gosti bili... Fincukasta je i kod tebe golfacija, valjda cemo jednom stati i popiti pivu...
 
Top