Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Evo kao sto sam obecao da cu vam postaviti nesto novih slika i da vidite par sitnica sto sam uradio.

Punjenje klime i mjenjanje Zracnog filtera i filtera goriva, kopcanje na dijagnostiku koja mi je pokazala da mi je senzor temp. vode otisao, nakon toga sam ga malo pogledao i skontao da se iskopcao, tako da nemam problema nikakvih.


Malo se slabije vidi, ali su mi pravo dobro ispala kljesta.



Slika Auspuha kojega sam postavio, a prilikom skidanja starog i stavljanja ovoga skinuo sam uz put i katalizator.



Jedna slika onako :))


I slika prijateljevog auta.




Toliko od mene za sada, najvjerojatnije da u ponedjeljak ide comp na malu prepravku, pa vam odam sve tajne kada se vrati kod mene. ;) Do tada budite pozdravljeni!
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Da napisem malo nesto novina koje sljeduju "GeSacI". U ponedjeljak stizu tamni Angel Eyes farovi koji su spojeni sa zmigavcima i u ponedjeljak ce Astrica da miruje, jer ce joj kompjuter na remapiranje u SMChipTuning. U skorije vrijeme, ne nadje li mi Srdjan Power Cap, narucujem ga preko eBay-a. Pa cemo onda viditi na koliku sam je konjazu digao.
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Stigli farovi, sutra poslje posla postavljanje, pa ce uskoro i slike.
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Evo kao sto sam najavio, prosirivao obrve pa uy put probao BBSice...

Takodjer montirao farove kao sto sam najavio.....



Trebao je kompjuter danas ici za Gradisku, ali evo jos nije bila placa... Tako da ce comp jos malo sacekati za SM Power...
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Odlicna astra a tek motor uuuuuhhhhhhhhhh svaka cast samo tako nastavi;);):icon_smile:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Danas probao KNovu gljivu, predobar zvuk daje, ali nisam mogao iskombinirati da ju fino pricvrstim i smjestim gdje joj je mjesto, tako da ce ona jos malo pricekati... Ocistio malo motorni prostor i matirao prednji znak...
Pa evo malo slika...




Jedna cisto onako :)))


Uskoro lip i prednji branik idu na farbanje jer imaju malo ostecenja, takodjer felge ce ici u crnu, samo jos nisam siguran da li da ih matiram i izvuci ce se rub crveni i mozda jedan krak bude druge boje...
 
Top