Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

extra je astra druze;) da ti niej slucajno isti nick i na piku,,malo prije si mi slao poruku u vezi gsi-a:icon_question::icon_biggrin:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

A znam,znam.Jebi ga,kada uvijek ima viša sila.Vidimo se na pisti 15-og,dužan si mi krug kad je već ja nisam uzeo. :icon_cry::D
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

shurda je napisao(la):
extra je astra druze;) da ti niej slucajno isti nick i na piku,,malo prije si mi slao poruku u vezi gsi-a:icon_question::icon_biggrin:

Hvala brate.
Da-da, ja sam ti slao poruku na piku :D,
pozz

wade_ je napisao(la):
A znam,znam.Jebi ga,kada uvijek ima viša sila.Vidimo se na pisti 15-og,dužan si mi krug kad je već ja nisam uzeo. :icon_cry::D

Vidimo se na pisti, sta sada gonjas?
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Astru f 1.6Szr. Imao sam ovu Astru i tada,pa sam htio da i tu uzmem,čisto za uživanja. :icon_smile:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

wade_ je napisao(la):
Astru f 1.6Szr. Imao sam ovu Astru i tada,pa sam htio da i tu uzmem,čisto za uživanja. :icon_smile:

Normalica, gonjaj koliko moze...

Montirao komp, osjete se velike promjene, a detalje sutra poslje testa(piste)... :D
 
BHT Ovisnik
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

nadam se da ces biti zadovoljan,volio bih da sam kuci da se oprobam s tobom,kako mi se cine ove cifrre i to sve,mislim da smo nekako tu negdje :cool:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

CoL3 je napisao(la):
nadam se da ces biti zadovoljan,volio bih da sam kuci da se oprobam s tobom,kako mi se cine ove cifrre i to sve,mislim da smo nekako tu negdje :cool:

E steta, bas bi volio viditi tu tvoju vozilicu... ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

bit ce prilike,sad malo vrucine pa iskoristim za more,a danas moram na sprovod,al bit ce druzenja,morami onaj rostilj na pisti ponoviti,sad ima dosta jurilica:cool:
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Bit ce, bit ce. Dok je ove vrucine pa da iskoristimo....


Vrijeme 15.560, 2. brzinu iskljucuje na 120km/h na 7200obrtaja. Mislim da je to dobar rezultat na mojim uzasno slabim gumama....
Trenutno je na 165ks i uz citav sport panel i power cap ce doci na 175ks, a uz to slik. Nadam se da ce biti niskih 15s.
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

g0go je napisao(la):
Bit ce, bit ce. Dok je ove vrucine pa da iskoristimo....


Vrijeme 15.560, 2. brzinu iskljucuje na 120km/h na 7200obrtaja. Mislim da je to dobar rezultat na mojim uzasno slabim gumama....
Trenutno je na 165ks i uz citav sport panel i power cap ce doci na 175ks, a uz to slik. Nadam se da ce biti niskih 15s.

Slik i ako mozes olaksaj je,izvadi siceve,rezervnu, npr,to je najvaznije ;)



A ovo vam je demonstracija preciznosti Zeperfsa,samo sto oni mjere sa punim tankom

http://www.zeperfs.com/en/fiche270-opel-astra-gsi-16v.htm

Zakon sajt ;)
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

CoL3 je napisao(la):

da, da... Iznenadio sam se pravo....

GTI FAN je napisao(la):
g0go je napisao(la):
Bit ce, bit ce. Dok je ove vrucine pa da iskoristimo....


Vrijeme 15.560, 2. brzinu iskljucuje na 120km/h na 7200obrtaja. Mislim da je to dobar rezultat na mojim uzasno slabim gumama....
Trenutno je na 165ks i uz citav sport panel i power cap ce doci na 175ks, a uz to slik. Nadam se da ce biti niskih 15s.

Slik i ako mozes olaksaj je,izvadi siceve,rezervnu, npr,to je najvaznije ;)



A ovo vam je demonstracija preciznosti Zeperfsa,samo sto oni mjere sa punim tankom

http://www.zeperfs.com/en/fiche270-opel-astra-gsi-16v.htm

Zakon sajt ;)



Hvala na savjetima GTI FAN... A pogotovo i za ovu stranicu... malo vise cu se pozabaviti sa ovim.... ;)
 
Član
RE: Astra F - GSi 2.0 16v / Goran Stojkic

Iskljucio one male diodice jer su previse svijetlile. Ostavio samo prstenove...

vpavtg.jpg
 
Top