Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
Sredio sve, most promjenut i stavljen zimski set. Ima da Blesaca posjeti mnogo planina ove snowboard sezone. :)
 
Član
Brate moj, od kada nisam nista pisao, jedva sam nasao svoju temu. Uglavnom prikupilo se drama stvari koje se lagano pripremaju da se nabace na Blesu. Stavit cu uskoro par slika da vidite kako je sve to zamisljeno pa kazite sta mislite. Trenutno je zatamljena skroz i prezadovoljan sam, ako bude nekih ludih para platit cu Lumar foliju i staviti. Stigla galerija, gsi hauba uskoro i lex, pa cemo viditi konacni rezultat...

3506re9.jpg

5v3mnr.jpg

2ev4tg9.jpg


Eto nesto slika, prva slikaje kako ce do pocetka sezone izgledati...
 
Super Moderator
g0go je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Fina astra, svaka cast :)
Gdje ides bordati na koje planine?


Hvala brate.
Bjelasnica, jahorina, blidinje, kupres, raduss.. ma svugdje. Sto pitas?

Vlasic nista? :D
Zato sto se i ja bavim zimskim sportovima pa lijepo je znati ljude koji to vole :) navrati nekad i kod nas, za prvi put kad navratis ja castim kartom :cool:
 
Član
allroad je napisao(la):
g0go je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Fina astra, svaka cast :)
Gdje ides bordati na koje planine?


Hvala brate.
Bjelasnica, jahorina, blidinje, kupres, raduss.. ma svugdje. Sto pitas?

Vlasic nista? :D
Zato sto se i ja bavim zimskim sportovima pa lijepo je znati ljude koji to vole :) navrati nekad i kod nas, za prvi put kad navratis ja castim kartom :cool:

Ma kakva crna karta, samo neka je dobroga društva. Ako bude sreće, navratimo do Vlašića ove sezone, a ti mi ostavi kontakt da ti se mogu javiti... ;)
 
Član
Prelijepoooo black machine ...


Samo ovo naprijed na ovom veznom limu jel imas neko ostecenje vise tocka il mi se samo cini ??? Kao da je udubljeno ?
 
Top