Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

Član
aha, nisam znao da se tako zove. Hvala, mislio sam narucivati, moze mi netko savjet dati?
 
Član
Stigao zamajac skoro 10kg laksi od moga fabrickoga, uskoro montiranje i testiranje... Nada se da ce biti razlike.
 
Član
Pozz iz nicaZe heheh :)
Jedna od rijetkih i definitivno najljepsih hAstrica na sceni u BiH po meni :) Imam sličnu doduše obični je 1.4i ali imam svašta u planu pa se nadam nekad možda da ti budem konkurencija :p :p hehehe :)
Jos jednom sve pohvale za rad i sretno u daljem radu !!! :cool: :cool:
 
Član
Hehe, hvala. Nadam se da ce radovi krenuti kako treba i ako bilo kakve pomoci trebalo samo se javi. ;)

smav6r.jpg

Evo jedne nove, iznenadio sam se kako ce na autu lezati, znaci pun pogodak. Bar meni tako izgleda...
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Samo naprijed Goca ;),jeli moguce da je zamajac 10 kila laksi ?

Evo Darko prijatelju moj usporedbe moga zamajca(od novijega motora) i zamajca od starijega motora, koji su dolazili u Calibri, Kadettu i Vectri..

http://postimage.org/image/8y60yx0e7/

edo_benz je napisao(la):
hm vidjena astrica u pon oko 16:10ode prema mostaru :cool:

Gdje si me upratio Edo? :))
 
Član
Gdje si me upratio Edo? :))
[/quote]

eh sad ti ja neznam to mjesto,onaj dio puta pored neretve izmedju jablanice i mostara pon oko 16:15 ode prema mostaru,tu su celicare i ostala oprema :d
 
Član
edo_benz je napisao(la):
Gdje si me upratio Edo? :))

eh sad ti ja neznam to mjesto,onaj dio puta pored neretve izmedju jablanice i mostara pon oko 16:15 ode prema mostaru,tu su celicare i ostala oprema :d
[/quote]

Jeste, jeste u Salakovcu. Vraćao se sa Blidinja...
 
Član
eeee jes jes :cool: malo si me iznenadio dok sam te ja skontao ti prodje ko na toj dionici se malo brze vozi ja bio sa bijelim vw caddy family life pozurio kuci :lol:
 
Top