Astra F - GSi 2.0 16v

Astra F - GSi 2.0 16v

http://www.pik.ba/artikal/4301720/opel-omega-kozna-sjedista-komplet/

Ovo jedno prednje je čini mi se malo ošetećeno. . A ne razumijem što ne bi bilo za ovog auta ? Poslije ako namankeš kakvih para možda ih presvući u neku drugu boju ako bude bilo potrebe a koža je dosta lakša za održavanje,a o udobnosti da ne pričamo ;)
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/4301720/opel-omega-kozna-sjedista-komplet/

Ovo jedno prednje je čini mi se malo ošetećeno. . A ne razumijem što ne bi bilo za ovog auta ? Poslije ako namankeš kakvih para možda ih presvući u neku drugu boju ako bude bilo potrebe a koža je dosta lakša za održavanje,a o udobnosti da ne pričamo ;)

Hvala na savjetu buraz, ove sam siceve mikio i mislio se protegnuti za njih, pa cemo viditi sta cu. U svakom skucaju, perverzija...
 
Član
Ofarbao obrve i masku, trebat cu odraditi ih jos bezbojnim lakom da dobiju onaj sjaj, pa ce onda mozda na montiranje. Ovdje se vidi kako od prilike izgleda jer su se obrve nabile gore da se same mogu drzati. Mislim se da li da ih spojim sa maskom da budu kao jedno, ali cu to jos malo razmisliti...
10qw9cm.jpg

6iwtux.jpg

dzijcj.jpg


Za sada toliko od mene. Valjda ce uskoro biti nekih vecih radova da vas mogu obavjestiti :))) Vozdrica! ;)

Ljudi hitno mi je potreban prevoz siceva iz Travnika za Mostar. Da li netko zna da li bi to mogao obaviti nekom postom, ili da netko vozi za Mostar prazan, pocastit cu ga. Hvala.
 
Član
Osobno meni ljepse bez obrva ;) Ali ako i mislis ih stavljati onda svakako spajanje sa maskom, mnogo bolja verzija nego da budu zasebne :icon_smile:
 
Član
GSi maska i obrve lete sa auta, cekat ce se prilika da se uzme Irmscher maska koja je u kompletu, a do tada ce da na njoj stoji stara maska...
 
Član
HUH! Nisam se javio ima 12307162918 god, pa reko da nesto napisem. Na autu se samo radila prednja maska dok ne stigne Rieger-ova i zatamnila su se zadnja stakla, cekaju se svjetlije folije za prednja. To je to od mene, cisto malo da osvjezim temu.
2qd7gb9.jpg

350kspj.jpg

33vno0n.jpg

hsuzus.jpg

erlriv.jpg


Malo je auto prljavo, ali stacu sastavila kiša na sve strane u Mostaru ovih dana...
 
BHT Ovisnik
kupi si pravo auto,eto ga prodaje se na parkingu iza tebe:D

inace blesavo izgleda,te felge joj leže samo tako:cool: da je moja ja bih jos samo uzeo prednji GSI branik,izgleda dosta novije i "napuhanije" auto:cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
kupi si pravo auto,eto ga prodaje se na parkingu iza tebe:D

inace blesavo izgleda,te felge joj leže samo tako:cool: da je moja ja bih jos samo uzeo prednji GSI branik,izgleda dosta novije i "napuhanije" auto:cool:

hahahaha... jest', jest'... PRAVO AUTO! :))))

Malo se sada izdesavalo losih stvari pa cu tesko se za felge protegnuti, ali ako uzimao zet cu one Power Techove i prosiriti je, a za GSI prednji branik se nisam jos odlucio i ne mislim jos dugo... Ovako mi je pravo dobra jer nije kao sve ostale... ;)
 
BHT Ovisnik
i one joj pravo leže,ima vremena do proljeca:cool: ne viđam ih bas sa GSI opticom,znam onu crvenu,ali je u jako losem stanju
 
Top